Skocz do zawartości

Polecany sklep internetowy


Recommended Posts

Witam,

 

przymierzam się w końcu do zakupu zestawu, ale nie wiem w jakim sklepie to zrobić. Zestaw mam praktycznie wybrany, została tylko kwestia zamówienia.

Większość osób poleca esc.pl, ale z tego co widzę niestety nie ma tam wszystkich podzespołów, które bym chciał. Dodatkowo słyszałem coś o samodzielnym przelewaniu pieniędzy, wiecie o co chodzi.

Najciekawszą ofertę ma morele, ale spotkałem się z różnymi opiniami..

Dodatkowo chcę zamówić zasilacz na techplanet lub bino, gdzie lepiej?

Link to post
Share on other sites

Ja zamawiałem 4 zestawy z ESC.pl i zawsze wszystko było w porządku, pierwszy w 2009 i ostatni we wrześniu zeszłego roku. Złożenie komputera bez zastrzeżeń. W jednym zestawie zdarzyło się, że RAM wysiadł po 2 tygodniach, wysłałem komputer, wymieniono RAM na nowy i chodzi do teraz bez problemów. Polecam, ale zapewne każdy miał różne doświadczenia z różnymi sklepami. W każdym pracę wykonuje finalnie człowiek, a człowiekowi zdarzają się wpadki.

Link to post
Share on other sites

człowieków w to nie mieszaj :) w 9 dniu zgłosiłem chęc zwrotu towaru bez podania przyczyny. Coś im sie pomieszało i stwierdzili, że minelo już 10 dni i nie mogę zwrocic. 1 miesiąc trwała batalia poruszyłem nawet warszawki oddział UOKiK bo w pewnym momencie po moich dziesiatkach telefonów i maila zaczeli mi robić na złość jak się okazało mieli i chyba nadal mają błąd w regulaminie :)

Link to post
Share on other sites

No to dam ci swój przykład. Na temat Morele jest tutaj od groma skarg i złych opinii. Ja korzystam z tego sklepu już ładnych parę lat i zero problemów. Oddawałem na gwarancję ,robiłem zwrot,szukałem informacji i zawsze wszystko w porządku. Napiszę jeszcze raz.Trzeba dokładnie czytać regulamin,z którym się zgadzasz,kupując w danym sklepie coś...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...