Skocz do zawartości

Recommended Posts

cl_forcepreload 1

 

Ta komenda sprawia, że wszystkie modele, textury mapy i wybuchy granatów są ładowane na samym początku, gdy dołączamy do serwera.

 

Do opcji uruchamiania możesz dodać    -nojoy  (Wyłącza obsługę pada/oszczędza ram)   -high (Priorytet dla tej aplikacji w systemie zostaje zwiększony)

 

Zrób jeszcze sprawdzenie spójności plików.

 

 

 

Edytowane przez zielone_ciastko
Link to post
Share on other sites

Ktoś maił podobny problem, rozwiązanie:

"Poradziłem sobie Karta nie uznawała cs go jako prawdziwej gry i nie przełączała taktowania.  Dodatkowo w opcjach nvidi trzeba wymusić  renderowanie wielordzeniowe , wyłączenie Vsync ,  preferowanie maksymalnej wydajności   i multidisplay na compatibility"

Link to post
Share on other sites

Nic nie działa

 

ściągnąłem boczny panel i widzę że ani jeden wiatraczek niekręci się przy karcie graficznej

 

i zauważyłem że gdy włączam kompa to się kręcą aż się system uruchomi i wtedy przestają się kręcić\

Edytowane przez Nexanos
Link to post
Share on other sites

Kolego bez obrazy ale nawet nie wiesz co kupiłeś, Twoja karta graficzna najprawdopodobniej posiada pół pasywny system chłodzenia stąd wiatraczki nie będą pracować w systemie a włączą się gdy karta będzie pod obciążeniem czyli w grach. Takie rozwiązania maja już chyba wszystkie nowe karty graficzne.

 

A co do FPS to proponuje zapoznać się z tym filmikiem (bo zakładam, że posiadasz win 10): 

 

A jeśli to nie pomoże:

 

http://forum.gocs.pl/topic/4207-spadek-fps-cs-go-przestal-odpowiadac-kilka-przydatnych-rad/

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...