Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie!

Piszę z zapytaniem i doradzeniem mi jaką kartę dźwiękową do 200zł zakupić.
Aktualnie korzystam z mojej zintegrowanej karty dźwiękowej Realtek'a z MOBO MSI Z93 Gaming 3, wiadomo, jest to integra, więc "szału nie ma, du*y nie urywa" jeśli chodzi o jakość :)
Szukam karty dźwiękowej ogólnikowo - aby poprawić jakość audio, obecnie używam słuchawek Kingston HyperX Cloud, jeśli takowa informacja jest przydatna, to ją podaję, mówiąc dalej gram dużo w gry, głównie w FPS'y, mowa tutaj o Counter-Strike'u Global Offensive oraz innych grach FPS'owych, ale również słucham dużo muzyki na moich słuchawkach, więc szukam karty dźwiękowej i do gier i do muzyki, a jak nie ma do tych obu kategorii to już bardziej kierowałbym się wyborem pod muzykę.
Z tego co chwilę poczytałem, pooglądałem recenzje i nasłuchałem się rad to Asus Xonar DG byłby najlepszym wyborem, lecz może ktoś z Was poleci mi coś lepszego, jestem otwarty na wasze propozycje i rady ^v^
Aaa, na koniec dodam, że jeśli chodzi o typ, czy wewnętrzna czy zewnętrzna, skłaniałbym się za wewnętrzną, lecz jeśli będzie coś godnego uwagi z typu zewnętrznych to nie ma przeszkód abym takową zakupił.
Na koniec kilka słów o budżecie, startowo daję budźet 200zł lecz jest on "elastyczny", jeśli za niewielką dopłata będzie coś lepszego to jestem w stanie dołożyć, ale początkowo mówię, że do 200zł.

Z góry dziękuję za wszystkie propozycje i rady!

Każdą pomoc nagradzam plusem.

Pozdrawiam,
LeiNad

Link to post
Share on other sites

Możesz pomyśleć o x-fi wyrwiesz za ledwie ponad stówe będziesz miał wirtualny dźwięk do Cs i muzyka też zagra z niej nienajgorej potem sc8000 niestety tylko używane i brak wejścia na MIC ale zagra w muzyce dużo lepiej. Potem już tylko AIM SC 808 kiedyś używki widziałem po 350zl IMO świetna ofert. No i to co podałeś :)

Edytowane przez bleck55
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...