Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam chcę wymienić kartę i zastanawiam się nad tymi dwoma kartami i która wybrać? Osiągi maja praktycznie takie same tylko to chłodzenie. Dlatego proszę o pomoc którą tych kart wybrać i czy warto dodawać ~200 zł za dodatkowy wentylator.

 

ta:

https://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-geforce-gtx1060-compact-6gb-gddr5x-192-bit-3xdp-hdmi-dvi-box-n1060-2ddn-n5gn-774709/#div4

 

lub ta:

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx1060-dual-6gb-gddr5-192-bit-dvi-d-2xhdmi-2xdp-box-dual-gtx1060-o6g-774655/

 

 

PS. Wiem, że muszę wymienić procesor, bo krata nie będzie dawała 100% swoich możliwości.

Link to post
Share on other sites

Ale dlaczego tańszą? Możesz uzasadnić?

 

GTX 1060 jest bardzo chłodną kartą, która nie wymaga wysokiego zasilania (można karcie w wersji "compact" odrobinę podnieść zegary).

 

A kilka % więcej klatek z powodu wyższego taktowania w wersjach droższych, nie uzasadnia ich ceny. Lepiej już dozbierać do GTX 1070 niż dopłacać to wersji GTX 1060 z tej półki cenowej.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Poczytałem kilka komentarzy i mówią że karta rozgrzewa się do 80 stopni i wentylator głośno pracuje i kilka na temat iż właśnie przez jeden wentylator się grzeje.

 

Dlatego sam już nie wiem którą wybrać.


 

 

A kilka % więcej klatek z powodu wyższego taktowania w wersjach droższych, nie uzasadnia ich ceny. Lepiej już dozbierać do GTX 1070 niż dopłacać to wersji GTX 1060 z tej półki cenowej.

 

Pozdrawiam.

a co z taka kartą?
https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1060-windforce-oc-6gb-gddr5-192-bit-2xdvi-d-hdmi-dp-box-gv-n1060wf2oc-6gd-974808/

Edytowane przez sienixxx
Link to post
Share on other sites

1 dzien i juz denerwuje, glosniej slychac to niz wszystkie wiatraki w pc, jesli to tylko przypadlosc msi i gigabyte to stanowczo odradzam te niereferenty, chyba ze ktos ma wade sluchu.

 

co do gwarancji poczytalem kilka tematow gdzie okazalo sie ze serwisy poprostu olewaja sprawe czyt. "tak ma byc, dziala? dziala wiec jest ok" 

 

ps.dziekuje za uznanie poprzedniej wiadomosci za spam...

Link to post
Share on other sites

Obejrzyj to, a potem wybierz taki model z 1060. Pamiętaj, że 1060 jest chłodniejsza, więc obroty i kultura pracy mogą być lepsze. Zdolności do OC 1060 są bardzo podobne.

 

 

A kto Ci powiedział że te samo chłodzenie idzie na 1060 i na 1070? Czasami tak jest - np w przypadku MSI Gaming, ale to nie reguła.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...