Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam was, 

 

Rozważam zakup laptopa w cenie ~4000zł. 

Moją uwagę przyciągnęła marka Dream Machines.

Moje pytanie jest następujące, czy są one godne polecenia? Czy może lepiej kupić coś innego w tym przedziale cenowym? 

Osobiście rozważam taką opcje: https://www.morele.net/laptop-dream-machines-g965-g965-15pl10-937965/

 

 

Z góry dziękuje za udzieloną pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Na forach krążyły opinie o fatalnym serwisie i traktowaniu klienta. I mowa o konfiguracjach w kwocie 8k PLN. 

Nie wiem jak podany model ale generalnie te laptopy nie różnią się na korzyść pod względem temperatur i hałasu. W trochę niższej cenie możesz kupić lenovo y700-15 który w trakcie testów na notebookcheck zaprezentował się bardzo dobrze. Zawsze polecam Delle które są najlepsze pod względem jakości wykonania i niezawodności, ale zdaje się że ostatnio firma odpuściła sobie konfiguracje do grania ;)

Link to post
Share on other sites

Na forach krążyły opinie o fatalnym serwisie i traktowaniu klienta. I mowa o konfiguracjach w kwocie 8k PLN. 

Nie wiem jak podany model ale generalnie te laptopy nie różnią się na korzyść pod względem temperatur i hałasu. W trochę niższej cenie możesz kupić lenovo y700-15 który w trakcie testów na notebookcheck zaprezentował się bardzo dobrze. Zawsze polecam Delle które są najlepsze pod względem jakości wykonania i niezawodności, ale zdaje się że ostatnio firma odpuściła sobie konfiguracje do grania ;)

 

Lenovo kompletnie odpada za względu na FATALNĄ jakość wykonania. Jego zawiasy i jakość obudowy zostawiają jak dla mnie wiele do życzenia. 

 

A co sądzisz o MSI?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...