Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Bład bf4. Sterownik ekranu przestał dzialac ale odzyskal sprawnosc AMD

sterownik bf 4 amd

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sheegy

Sheegy
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 14:31

Witam. Pojawia mi sie ten komunikat gdy gram w bf4, jakos po 20-30 minutach gry. Gra sie zatrzymuje i mrozi ekran i pojawia sie ten komunikat. 
Grając w cs:go czy w Fife 16 demo ten problem nie pojawia sie.
System: windows 10 pro

Procesor: i5 4440 3.10GHz
Karta graficzna:Karta graficzna: Sapphire R9 270X 2GB
Pamieć RAM:12gb DDR 3

Użytkownik Sheegy edytował ten post 29 sierpień 2016 - 14:32

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10225 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 29 sierpień 2016 - 15:57

Są dwa wyjścia. Możemy tu podać ci kilka (naście) dróg szukania rozwiązania,ale jak wpiszesz ten komunikat w Google,to znajdziesz sporo stron na ten temat i sposobów rozwiązania. Podejrzewam ,a nawet jestem pewien,że nikt z nas, nie poda ci jakiegoś nowego rozwiązania,nowej drogi. Sprawdź kilka z nich i daj znać,co robiłeś. Zaglądnij do podglądu zdarzeń i znajdź błędy krytyczne. Spróbuj skojarzyć je z tym problemem. Tam jest podana godzina i data wystąpienia. Jak klikniesz dwa razy na ten błąd ,to pod spodem pokaże się opis,kod itp. Często nic to nie daje ,ale czasem ułatwia szukanie rozwiązania.

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 jareeecki

jareeecki
  • Zapaleniec

• 1018 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 20:50

tak jak kolega wyżej napisał. u mnie ten problem występował dość często, wpierw była to wina karty, gdzie temperatura dochodziła bodajże do 68 stopni i wtedy wyrzucało ten komunikat. karte oddawałem do naprawy itd (msi 7870 hawk) po czym w koncu dostałem zwrot pieniędzy i kupiłem nową karte , wszystko wróciło do normy lecz po chwili znów miałem to samo ale to nie z temperaturą lecz sterownikami amd tzw na niektórych betach wyrzucało a na niektórych nie, więc wgrywałem tylko te whql i wszystko hula. mam nadzieje ze nie bedzie problemow w bf1 ze sterownikami :) ale no moze to byc duzo innych powodów, moim zdaniem pobierz sobie furmark i sprawdz nowy sterwonik beta od amd oraz whql, jesli oba wywalają to znaczy że coś z kartą jeśli tylko jeden a raczej będzie to beta no to masz odpowiedz że musisz używać tylko whql i wtedy przetestujesz w bf.  sory za taki spam :D

• 0

#4 Pankracy666

Pankracy666
  • Maniak

• 2597 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 12:05

Podkręcałeś kartę ? 

Ja miałem podobne przypadki gdy zrobiłem zbyt duże OC. Po obniżeniu taktowania wszystko wróciło do normy. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sterownik, bf 4, amd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych