Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaka podkładka pod mysz optyczną?

mysz optyczna podkładka pod mysz podkładka gry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawid45011

dawid45011
  • Amator

• 68 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 11:38

Cześć mam myszkę Modecom MC-M5 i do tej pory jako podkładki pod tą mysz używałem dużego bloku z kartkami ale po jakimś czasie kartki się dość mocno pomięły i niestety nie jestem już w stanie korzystać z tego bloku i chciałbym kupić jakąś podkładkę. Najlepiej alby była duża, aby dobrze się z niej korzystało z myszą optyczną, a cena tak do 30-35 zł. Słyszałem dużo o A4tech x7 ale wiem że są też inne podkładki w takiej cenie (słyszałem o Esperanza czy coś takiego, Genesis itp.) i chcę abyście mi coś doradzili. Z góry dzięki ;)

• 0

#2 TeQuilla

TeQuilla
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 19:57

W tej cenie możesz brać Natec Genesis M12 MIDI lub A4Tech X7-500MP ale bardziej polecałbym Natec`a
  • 0

#3 dawid45011

dawid45011
  • Autor tematu
  • Amator

• 68 postów

Napisano 27 sierpień 2016 - 13:28

W tej cenie możesz brać Natec Genesis M12 MIDI lub A4Tech X7-500MP ale bardziej polecałbym Natec`a

poczytałem opinie na morele i ludzie bardziej polecają tego nateca i chciałbym się zapytać czy masz którąś z nich?

• 0

#4 TeQuilla

TeQuilla
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 27 sierpień 2016 - 20:20

poczytałem opinie na morele i ludzie bardziej polecają tego nateca i chciałbym się zapytać czy masz którąś z nich?

Nie, ja mam Natec Genesis M22 Control
  • 0

#5 VindoV

VindoV
  • Gaduła

• 351 postów
  • Miejscowość:Piekary Śl

Napisano 27 sierpień 2016 - 20:53

Śmiało możesz brać Nateca, sprawdzony pad.

• 0

#6 bozydar.ciemiaczko

bozydar.ciemiaczko
  • Gaduła

• 258 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 13:49

Ja mam M12 i mogę z czystym sercem polecić. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mysz optyczna, podkładka pod mysz, podkładka, gry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych