Skocz do zawartości

Telefon ~1800zł.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jutjub,

Recommended Posts

Witam jak w temacie szukam dobrego telefonu do 1800zł. 

 

Budżet: ~1800zl

Rozmiar Wyświetlacza: 5"+
Zastosowania: Komunikacja: (FB,WhatsApp), Przeglądanie internetu, czasami nawigacja, fajnie jakieś dobre zdjęcia zrobić telefonem, słuchanie muzyki

Wymagania:

- Ma to być telefon który mi wytrzyma długo tak jak mój poprzedni Galaxy S3(on już nie dawał rady, 1gb ram to zdecydowanie za mało, no i go jeszcze zalałem przypadkiem).

- Aby wytrzymał 1/1,5dnia na baterii, nie jestem heavy userem. Raczej light/medium(przeglądanie internetu, youtube).

- Minimum te 3GB RAM'u, tak aby się nie zacinał i nie mulił(nie zapycham telefonu nigdy zbędnymi aplikacjami, i robię wszystko aby działał jak najlepiej).

 

 

Wcześniej miałem Samsunga Galaxy S3 i sprawował mi się on bardzo dobrze, byłem zadowolony. Po czasie ROOT/CM/Custom Kernel i znów śmigał. Dlatego myślę teraz nad Samsungiem Galaxy S6, ale nie jestem pewien co do baterii :/.

Edytowane przez spid1005
Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie będziesz katował go non stop to może wytrzyma ten 1 dzień.

 

Sprawdź jeszcze:

Mate 8 - bdb bateria

P9 - dobra bateria

 

Mate 8, wszystko spoko. Tylko te 6", kurcze trochę za duży mi się to wydaje. 

A jeszcze pytanie, za niedługo wychodzi Huawei Honor 8, będzie się nadawał do moich wymagań ? Na razie cały czas jestem za tą S6, i brałbym od razu, gdyby nie ta bateria. Tylko to mnie powstrzymuje...

Link to post
Share on other sites

Ma 6'', ale nie jest taki duży jak się wydaje.

 

Honor 8 jak najbardziej pasuje do Twoich wymagań, aczkolwiek trzeba jeszcze trochę na niego poczekać.

(cena w przedsprzedaży 1999 zł)

 

A jak tam pod względem wydajności/ekranu ? Mate 8 / Honor 8 będzie tak samo wydajny/wydajniejszy od S6(oczywiście nie mówię o grach, wiem że Kirin 950 jest słaby pod względem gier, ale ja i tak grać nie będę) ? Patrząc bo baterii jaką ma Mate 8 to zwątpiłem w S6. Nie chcę telefonu o który muszę się obawiać że dotrzyma końca dnia... Chyba wezmę Mate 8 :).

Edytowane przez spid1005
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

M8 i H8 spiszą się tak dobrze jak S6 (czynności wypisane przez Ciebie).

Przejdź się do jakiegoś sklepu z telefonami i zobacz czy odpowiada Ci ten Mate. 

We wrześniu wychodzi Mate 9, ale pewnie będzie droższy od Honor 8 i P9.

Link to post
Share on other sites

M8 i H8 spiszą się tak dobrze jak S6 (czynności wypisane przez Ciebie).

Przejdź się do jakiegoś sklepu z telefonami i zobacz czy odpowiada Ci ten Mate. 

We wrześniu wychodzi Mate 9, ale pewnie będzie droższy od Honor 8 i P9.

 

Wiesz ja nie jestem kimś kto marudzi. I kupie tego Mate 8 w "ciemno". Jutro odbiorę w sklepie. Oglądałem recenzje i testy. Bateria super, aparat spoko, do muzyki podobno można się przyczepić, aczkolwiek nie jest źle, no i codzienna praca bardzo płynna i nie ma problemów.

Link to post
Share on other sites

W jakiej cenie bierzesz? Napisz jak już będziesz go miał u siebie.

 

2200 kupuje w MediaExpert nie chce mi się szukać po allegro aby mieć taniej czy OLX, wolę gdzieś gdzie mnie nie oszukają. niby ~1800 mówiłem... Ale widziałem na recenzjach że dobry telefon, i ta bateria <3. Mogę dać tyle, zobaczymy jak się będzie sprawował.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...