Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hm, dziwne. Jak niby można zaktualizować klawiaturę? :/

 

 

P.S. Czy Huawei dostanie aktualizację do Androida 7.0?

EDIT: Popatrzyłem jeszcze trochę po tematach i zobaczyłem, że polecane są: LG Nexus 5x, Huawei P8, LG G4.
Czym się różnią od P9 lite? :)

Edytowane przez mihashek
Link to post
Share on other sites

W każdym bądź razie można zainstalować klawiaturę ze sklepu. A dlaczego tamte nie miały emotikon nie potrafię Ci na to odpowiedzieć, bo każda musi mieć...

Huawei oficjalnie nie podało modeli, które dostaną Nougata. Ogólnie Huawei nie słynie z szybkich aktualizacji i jak to w Androidzie bywa aktualizacji za wiele nie jest. 

Patrząc przez pryzmat czasu, P8 Lite dostał 6.0, a miał 5.0, więc P9 Lite też dostanie, a jeśli P8 Lite dostanie Nougat, to P9 Lite dostanie Androida 8. 

W Internecie są niby jakieś spekulacje, że dostanie, ale P9 i P9 Lite to pewniaki do Nougata.

Link to post
Share on other sites

Z tego co czytałem to gwarancją i serwisem zajmuje się Acid (administrator/twórca???) miuipolska więc nie wydaje mi się że tak szybko sobie znikną :D a jaki inny telefon z bardziej ludzką gwarancją polecasz?

 

XiaomiForSale miało gwarancje w tym samym serwisie. Zapytaj tych co tam kupili czy mogą ją zrealizować, NIE.  Nie zniknie serwis, nie zniknie sklep, ale jak sklep przestanie płacić za naprawy to nikt za darmo nic nie naprawi.  To już gearbest zrobił dobre posunięcie, bo zwraca pieniądze za koszt transportu na gwarancję.

http://telchina.pl/good-news-free-return-100-risk-free-shopping-on-gearbest-t29851.html
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...