Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

po dłuższym korzystaniu z Samsung Galaxy Core Plus zamierzam zmienić telefon. Mogę przeznaczyć na to ok. 1300 zł, maksymalnie 1500 zł, jeżeli będzie warto.

Chciałbym, by mój przyszły telefon był:
- wydajny - żadnego zacinania się, zamulania

- miał dobry aparat - z obu stron :)
- będę korzystał z aplikacji social media, tj. Facebook, Snapchat, Instagram oraz ogólnie z Internetu

- dobry dźwiękowo - tzn. będę na nim słuchał muzyki, oglądał YouTube, itp.

- oczywiście również SMSy i dzwonienie

- nie chcę, by był zbyt duży - maksymalnie 5,2"

Co jesteście w stanie polecić? :)

Link to post
Share on other sites

Hm, nie znam się na telefonach, ale wychodziłem z założenia, że gdy dam trochę więcej pieniędzy, to dostanę wydajniejszego smartfona. :)
Oczywiście pewnie nie zawsze to się sprawdza.

Patrzyłem dzisiaj w sklepie na różne telefoniki i jak mam być szczery - to P9 mi o wiele bardziej podpasował, niż P9 lite.
Podoba mi się również bardzo Samsung A5 2016, ale to jednak Samsung...

Jest coś jeszcze ciekawego w takiej kwocie?:)

P.S. Wiem, że to może głupi szczegół, ale nie ukrywam, że dobrze by było, gdyby klawiatura producenta miała emotikony.

Link to post
Share on other sites

 

 

P9 mi o wiele bardziej podpasował, niż P9 lite

Szczerze mówiąc to mi też bardziej podoba się P9.

http://allegro.pl/nowy-huawei-p9-lte-eva-l09-komplet-gw-24mc-i6440345536.html#thumb/1

http://olx.pl/oferta/huawei-p9-nowy-CID99-IDhdoJ3.html#4b3e2dd4e6 tutaj poproś o dowód zakupu

Jeżeli miałbyś kupować na olx to odbiór osobisty albo wysyłka za pobraniem z możliwością otworzenia przesyłki.

Oceń sam czy możesz dopłacić. Mniej więcej za P9 musisz dać ok 1600, ale niektórzy kupili taniej, bo trzeba polować na okazje.

 

 

Samsung A5 2016

Jest ok. Ostatnio miałem okazję pobawić nim się przez pół tygodnia i było bdb. Jakość zdjęć nie jest najlepsza, ale baterię ma świetną.

 

 

Wiem, że to może głupi szczegół, ale nie ukrywam, że dobrze by było, gdyby klawiatura producenta miała emotikony.

Każdy producent ma swoją klawiaturę, w której jest pierdylion emotikon a na dodatek możesz instalować klawiatury ze sklepu Play. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chyba jednak odpuszczę P9, za drogi. :/

 

 

Jakość zdjęć nie jest najlepsza

Zależy mi na dobrym aparacie.

 

 

Każdy producent ma swoją klawiaturę, w której jest pierdylion emotikon a na dodatek możesz instalować klawiatury ze sklepu Play.

Byłem dzisiaj w sklepie - Huawei niestety takiej nie ma, choć ich domyślna jest wygodna dla mnie.

Samsung zaś ma.

 

Czyli nie ma lepszej opcji, niż P9 lite, a A5 2016?

Link to post
Share on other sites

Miałem już kilka od Google'a po Swype od Huawei, teraz mam SwiftKey. Do każdej można się przyzwyczaić, czasami może to trwać kilka dniNa czym sprawa stanęła? Jaki wybór?

 

 

Byłem dzisiaj w sklepie - Huawei niestety takiej nie ma
 

Huawei nie ma klawiatury? Ma przecież Swype, taka szara (można zmienić kolor) 

 

 

http://www.notebookcheck.net/fileadmin/_processed_/csm_Huawei_P8lite_Screenshot_keyboard_vertical_fd359b92c6.png

 

 

 

Czyli nie ma lepszej opcji, niż P9 lite, a A5 2016?

Do Twoich wymagań P9 Lite spokojnie wystarczy. Ma on lepszy aparat, czytnik linii papilarnych, lepszą baterię.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Bez przesady. Kilka dni i do każdej się można przyzwyczaić

Może i masz rację...

 

 

 

Huawei nie ma klawiatury?

Przepraszam, źle skonstruowałem zdanie - nie ma swojej z takimi emotikonami. :)

 

 

 

Na czym sprawa stanęła? Jaki wybór?

Wizualnie - najbardziej A5 2016, ale odpada ze względu na słabszy aparat, 2 GB RAM oraz..że to po prostu Samsung.

 

Podjadę jutro jeszcze do sklepu, porozglądam się, może coś mi wpadnie w oko. :)
Póki co dzięki wielkie za pomoc.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie będzie się zacinał przy włączonych kilku aplikacjach (aplikacjach, które trochę żrą RAMu - Facebook, Snapchat, Messenger)?

Nie, nie będzie.

 

 

 

Czy warto brać HTC one m9 PCE za 1150 zł?
 

A jakie masz wymagania, co do telefonu?

Link to post
Share on other sites

Nie, nie będzie.

 

 

 

 

A jakie masz wymagania, co do telefonu?

Wydajny w codziennym użytkowaniu, aparat na przyzwoitym poziomie, zero zacinania, wysoka wydajność w grach i normalna bateria. Zastanawiam się bardzo mocno nad Xiaomi Redmi note 3 pro prime nawet z wysyłką z chin. Jego koszt wynosi ~750 zł i wydaje mi się lepszy od wyżej wymienionych.

Link to post
Share on other sites

Ja bym celował tutaj w Nexus 5X ew. jak się trafi okazja to Honor 7 lub G4, ale ostatnio sporo jest wadliwych sztuk ze względu na płytę główną.

http://olx.pl/oferta/lg-nexus-5x-32gb-quartz-nowy-CID99-IDhdATp.html#dcc9221d97

http://olx.pl/oferta/nowy-huawei-honor-7-bez-simlocka-czarny-CID99-IDfJcTZ.html#f129a89e3b tutaj niestety nie wysyła za pobraniem

http://olx.pl/oferta/honor-7-nowy-gwarancja-24-miesiace-media-markt-CID99-IDh9oPf.html#f129a89e3b

Link to post
Share on other sites

Wracając - prawdopodobnie wybiorę P9 Lite. P9 mi chyba bardziej podpasował przez ten jego wyświetlacz - fajne szkło. ;)
Trochę duży, bo przesiadam się z nieco ponad 4 cali, ale raczej się przyzwyczaję.

Co do tych emotikonek - byłem dzisiaj w kilku sklepach i faktycznie w jednym P9 Lite były emotikony w ich klawiaturze (tj. Swype). Od czego to zależy :?: 

 

Miło by było bardzo, gdybym ja tak miał, ponieważ ta klawiatura Swype podpasowała mi od razu. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...