Skocz do zawartości

laptop dla koleżanki do 2000


Recommended Posts

1) 2000

2) Laptop nowy/

3) Rozmiar matrycy 15,6 HD bo FullHD nie starczy kasy 

4) Główne zastosowanie multimedia, praca biurowa, filmy, internet ,taki dla typowej kobity 

5) Miejsce użytkowania głównie w domu

6) Wymagania specjalne matowa matryca, obudowa najlepiej srebrna ale przekonam i do czarnej i dobrze ,żeby nie było śladów paluchów widać. Zwykły HDD 

 

Wybrałem kilka lapków i chciałbym prosić was o pomoc w zdecydowaniu się na  któryś z nich  chyba , że macie coś lepszego .Ja skłaniam się najbardziej ku 

 

ASUS R556LJ-XO1271D-8 i5 8gb zintegrowana + gf920m

 

DELL Inspiron 3558 i5-5200U 8GB 500GB GF920M 2GB

 

HP PROBOOK 450 i5-5200 4/500GB ale trzeba by dokupić 4gb ramu nie wiem czy się zgodzi na grzebanie 

 

Laptop Lenovo ThinkPad E550 i5-5200U ale trzeba by dokupić 4gb ramu nie wiem czy się zgodzi na grzebanie

 

DELL Latitude 3450 i5 8gb zintegrowana

 

[Dell Latitude E6520 i5 8gb ssd+hdd+stacja dokująca

 

Tak się właśnei zastanwiam czy sens kupować z i5 czy nie kupic z i3 i namówić na dołożeniu ramu i ewentualnie dodatkowego ssd .Chociaż wiadomo jak to jest nie którzy wolą wszystko gotowe na tip top jak płacą.

Edytowane przez capslo
Link to post
Share on other sites

Najlepszy z nich wszystkich to Dell 6520. Tyle, że ten model powinien kosztować 800-1000 zł. To jest już kilkuletni model. Nie wiem czy to nowy model czy odnowiony Znajoma rok temu kupiła  używany e5320 z 8 GB RAM i SSD za 1200. Nie wiem skąd oni wzięli taką cenę.

 

Jak szukasz laptopa do internetu i Skype, to bierz z zintegrowaną grafiką. Nie warto akceleratorów, które się grzeją i niepotrzebnie eksploatują baterię. Integra w zupełności wystarczy.

Edytowane przez benutzer
Link to post
Share on other sites

http://www.x-kom.pl/p/285778-notebook-laptop-156-hp-250-g4-i5-6200u-8gb-1000-win10.html ja bym celował w coś tego typu. Jeśli już szukać na allegro to niech ręka boska broni kupowanie gdzie gwarancja jest sprzedawcy bo długo nią się nie nacieszysz... Jeśli chodzi o bebechy to nie ma sensu kupować w tej cenie już z zamontowanym ssd bo są słabe. Dysk ssd zawsze można dokupić w późniejszym czasie a wymiana jest prosta góra 3 minuty i dysk wymieniony. Jeśli chodzi o procesor to totalne minimum to i3 a najlepiej i5 i nie taki drugiej generacji czyli i5 2xxx. Grafika zintegrowana bo przy takich zastosowaniach dedykowana jest tu zbędna. Ram lepiej brać od razu 8 gb.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...