Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Najlepszy stosunek ceny do jakości do 1100 zł

xiaomi meizu lg nexus 5x

Najlepsza odpowiedź cincin27, 23 sierpień 2016 - 17:16

A czy na ibuygou trzeba płacić za dostawę (nie znalazłem takich informacji na ich stronie). Poza tym zgaduję, że paczka 2 dni to może iść kurierem np DHL. A poza tym czy ubezpieczenie od VATu obowiązuje w przypadku zamówień dostarczanych przez firme kurierską?

Są kody rabatowe na Ibuygou przez co obniżysz cenę telefonu https://www.facebook...?type=3. Paczka idzie kurierem DHL, VAT naliczają z deklaracji na paczkach, które są niskie. Ubezpieczenie od VAT jest zawsze dostępne.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 rekkek

rekkek
  • Amator

• 45 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 14:38

Witam! Po 2-letnim okresie korzystania z mojego LG L9 II chciałbym zakupić nowy telefon. 

Moim faworytem jest:

Xiaomi Redmi Note 3 pro 3/32 jednak naczytałem się że telefon jest podatny na różnego rodzaju awarie a gwarancje bym miał tylko przy zakupie z ibuygou.com więc zacząłem się rozglądać za czymś z lepszą gwarancją. Zastanawiam się nad Nexusem 5X i iPhone 5s. Czy jest w tej cenie coś jeszcze za czym warto się rozejrzeć?

• mój budżet : 1100 zł 
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : aliexpress.com;ibuygou.com;gearbest.com;allegro;olx
  • nówka czy używka : nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : nie ma znaczenia
  • preferowany system mobilny : nie Windows 
  • do czego będę używać urządzenia : gry, oglądanie filmów, robienie zdjęć, dużo pisania
  • moje najważniejsze wymagania : dobry aparat, brak zacięć

• 0

#2 Adille

Adille
  • Dyskutant

• 169 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 14:59

odradzam zakupu telefonu na stronach typu alliexpress i ibuygou czy jakich kolwiek chińskich dytrybutorów. do ceny telefonu dojdą dodatkowe podatki i VAT. pozatym masakra z jaką kolwiek gwarancją

Użytkownik Adille edytował ten post 23 sierpień 2016 - 14:59

• 0

#3 cincin27

cincin27
  • Entuzjasta

• 515 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 15:07

odradzam zakupu telefonu na stronach typu alliexpress i ibuygou czy jakich kolwiek chińskich dytrybutorów. do ceny telefonu dojdą dodatkowe podatki i VAT. pozatym masakra z jaką kolwiek gwarancją

Jak widać się nie znasz. Na ibuygou masz ubezpieczenie od VAT i gwarancję we Wrocławiu w MiCenter.

• 0

#4 Adille

Adille
  • Dyskutant

• 169 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 15:48

30% złych opini ja bym osobiście nie ryzykował

• 0

#5 cincin27

cincin27
  • Entuzjasta

• 515 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 15:52

@Adille

Pokaż te opinie, bo jakoś nie wierzę. Bardzo dużo osób kupuje w Ibuygou (z wykopu, MIUIPolska) i nikt nie narzeka.

• 0

#6 rekkek

rekkek
  • Autor tematu
  • Amator

• 45 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 16:05

Na ibuygou jest możliwość zapłacenia ubezpieczenia od VAT (chyba 5% wartości telefonu ale nie dam sobie ręki uciąć). Co do alliexpres kupując np u Goldwaya poprzez Eu Express i płacąc ~17$ za Seller's Shipping Method także można uniknąć VATu (produkt jest wysyłany najpierw do jednego z krajów UE a następnie dopiero trafia do nas). Czy w tej cenie znajdę innego chińczyka lub jakiś telefon z polską dystrybucją o dobrym stosunku cena-jakość? 

• 0

#7 jutjub

jutjub
  • Maniak

• 3562 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 16:06

Zobacz jeszcze P8/A5 2016/P9 Lite/Honor 7 Lite/Moto X Play/Moto G4

• 0

i5 8400 / Fortis 3 / Z370 PRO4 / GTX 1050Ti Cerberus / 8GB DDR4 3200MHz / IRDM PRO 240GB / P300 1TB / Regnum RG4T / Seasonic Focus Gold 550W / Motospeed CK108 / Rival 110 / SS QCK+ / U2417H

#8 cincin27

cincin27
  • Entuzjasta

• 515 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 16:07

Goldway ma niskie ceny, ale jak przyjdzie Ci reklamować telefon to 2 miesiące w plecy (znam to z własnego doświadczenia),

Dlatego lepiej kupić w Ibuygou (gwarancja w Polsce, za 5$ na 2 lata). U polskich Januszy nie kupuj, bo nie wiadomo potem jak z gwarancją. 

• 0

#9 rekkek

rekkek
  • Autor tematu
  • Amator

• 45 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 16:22

A jak z firmą Technos? Z tego co czytałem mają pozytywne opinie i towar jest co prawda droższy, ale za to krótszy czas dostawy i gwarancja 12 miesięcy na miejscu. Trochę się boje, że może ich spotkać to samo co Xiaomi4sale i accessories4you ;/ 

• 0

#10 cincin27

cincin27
  • Entuzjasta

• 515 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 16:42

Dobry sklep, nie wiem jak z gwarancją. Na ibuygou masz dostawę kurierem (zajmuje ona z 2 dni + czas przetwarzania zamówienia).

• 0

#11 rekkek

rekkek
  • Autor tematu
  • Amator

• 45 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 16:58

A czy na ibuygou trzeba płacić za dostawę (nie znalazłem takich informacji na ich stronie). Poza tym zgaduję, że paczka 2 dni to może iść kurierem np DHL. A poza tym czy ubezpieczenie od VATu obowiązuje w przypadku zamówień dostarczanych przez firme kurierską?

• 0

#12 xKajzer

xKajzer
  • Amator

• 58 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 17:02

Xiaomi MI5

http://pl.aliexpress...08404-fyfAUb2FY

Brak argumentacji. / jutjub

• 0

#13 cincin27

cincin27
  • Entuzjasta

• 515 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 17:16   Najlepsza odpowiedź

Są kody rabatowe na Ibuygou przez co obniżysz cenę telefonu https://www.facebook...?type=3. Paczka idzie kurierem DHL, VAT naliczają z deklaracji na paczkach, które są niskie. Ubezpieczenie od VAT jest zawsze dostępne.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xiaomi, meizu, lg, nexus, 5x

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych