Skocz do zawartości

[2-2.5tys] Wymiana procesora, płyty głównej i RAM. CS:GO, stream.


Recommended Posts

 Witam serdecznie! Jakieś 2 lata temu zakupiłem taki oto komputer : 

 
1x Sapphire Sapphire Radeon R9 280X Vapor-X 3GB DDR5 384bit (1070/6200) 999zł
1x Intel Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 779zł
1x AsRock AsRock B85M Pro3 /intel B85, LGA 1150/ 245zł
1x GoodRam GoodRam 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Play Black 285zł
1x Seagate Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda 229zł
1x Thermaltake Thermaltake Smart SE 530W 80+ 140mm modular 225zł
1x Zalman Zalman R1 USB3.0 (b/z)
 
Dysk SSD już czeka GOODRAM IRIDIUM PRO 240GB SATA III, więc nie trzeba go uwzględniać.

 

Niestety osoba, która dobierała nie pomyslala przyszlosciowo i na ten moment odczuwam duzy dyskomfort trakcie gier. Główna gra to CS:GO, wiadomo bazujaca glownie na procesorze wiec musi byc jak najlepszy. Rowniez chce zaczac streamowac. Chce ulepszyc jakos ten zestaw. Proszę o jakieś rady na jaki procesor wymienic, jaka plyta glowna, czy pozostale komponenty mogą zostać czy będę musiał jeszcze coś dokupić. Cena RACZEJ nie gra roli, chce miec po prostu bardzo dobry komputer ktory wytrzyma dluzszy czas na wysokich obrotach i wydajnosci. Chce wydac 2-2,5 tys. oczywiscie najlepiej jak najmniej ale tez moge dorzucic zeby byl przyszlosciowy zestaw.. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

 

 

1. Zmień i5 na i7 

tu przede wszystkim powinien zainwestować w odblokowany cpu...

 

jaki masz monitor? 

 

 

Niestety osoba, która dobierała nie pomyslala przyszlosciowo i na ten moment odczuwam duzy dyskomfort trakcie gier.

ej no, ale wtedy taki zestaw był jak najbardziej dobry i godny polecenia  

Link to post
Share on other sites

Mam monitor 144hz benq xl2430t. Spokojnie na takim sprzęcie to ja się 'znam' ;) Chodzi mi o dokładny model, argumentacje dlaczego ten akurat itp. Proszę o więcej konkretów.. 

 

@Tonino mogę ci te ramy odsprzedać nie ma sprawy proszę o jakiś kontakt tylko ;)

Link to post
Share on other sites

Do 2.5 k to ty kupisz i7 6700k na nowej podstawce płytę główną z170 extreme 4 i ram 16 gb. Oczywiście mowa tu tylko o procesorze ramie i mobo do 2500

 

A no zapomialem o colerze to np fortis 3 za około 150 zł. Patrzyłem i całość wychodzi na esc 2700. Można zejść z płyty głównej na msi g43 i ram wolniejszy a nie 3000 i się wyrobisz lub możesz dołożyć te 200 zl jak masz taka możliwość.

Edytowane przez mesutxxx
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...