Skocz do zawartości

Monitor 4K z g -sync do gier mmo


Recommended Posts

Jeszcze trochę pomarudzę.....chyba przeczytałem już milion stron i postów. Nawet byłem zdecydowany na ostatniego AOC 27 cali 165 mhz z g-sync, ale nie ma i długo ma nie być. Wpadła mi jeszcze taka myśl jak sprawowałby się monitor 4k z g-sync w spokojnych grach typu WOW , diablo, football manager itp. bo przecież w to gram, a reszta to super okazyjnie - wiedźmin stary wolfenstein itp. wszystko na singlu. Jakie są tutaj Wasze poglądy ? Oczywiście dodam że myślę tu o połączeniu z geforcem 1080 + 16gb ramu i i5 4690 podkręc. na 4,5. Z góry dziękuję za jakiekolwiek sugestie.

 

ps. zakładam 32 calowego acera z g-sync - 60 mhz.

Link to post
Share on other sites

Mam monitor 4K już 2 lata więc mogę ci powiedzieć że nie ma co się obawiać o skalowanie. Co prawda nie gram w gry MMO ale gry w które gram nie mam żadnych problemów z małymi czcionkami. W wielu przypadkach o takich problemach piszą ludzie którzy nie widzieli monitora 4k na oczy. Ja osobiście wymieniłem Asus ROG Swift PG278Q na Asus PB287Q 4K i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru . Kiedy kupiłem ten monitor ciągle miałem Swifta więc mogłem je porównać kiedy były włączone obok siebie i powiem tyle że teraz zmienię monitor dopiero jak wyjdzie 4K 120Hz bo patrząc nawet na WQHD mam wrażenie jakby wszystko było nieostre. A ten Gaduła byle co zje i byle co pisze jakieś zdjęcie z Windowsa NT to niech sobie w d... wsadzi a 4k to w sklepie tylko widział i nie powinien się udzielać na forum jak nie ma pojęcia o czym pisać . Kończąc napiszę tylko że 4K i gsync to idealna kombinacja 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...