Skocz do zawartości

LG G2 - rozwalony ekran i dotyk - napraw


Recommended Posts

Cześć. Ostatnio rozwaliłem telefon LG G2. Wyświetlacz jest stłuczony, ma pęknięcia i dotyk przestał działać. W serwisie dowiedziałem się, że mogę naprawić go używając zamiennych części za 250 zł lub oryginalnych za 450 zł. Czy warto w to inwestować? Na Allegro znalazłem tańsze oferty za nie całe 200 zł tylko nie wiem czy można im ufać. Różnica w cenie jest spora. Sam bym kupił części na Allegro a serwis by mi to zamontował. Nie wiem tylko jednej rzeczy. Dotyk przestał u mnie działać dlatego, że ekran jest pęknięty, czy dotyk się uszkodził gdy telefon mi upadł. W serwisie usłyszałem, że ekran i dotyk są ze sobą sklejone. To prawda? Nie mógłbym tylko wymienić wyświetlacza i dotyk wykorzystać z mojego telefonu? 

 

Myślałem jeszcze nad sprzedażą tego telefonu i kupnem nowego (około 1000zł nowy lub używany). Warto go naprawiać a potem sprzedać? Albo wystawić uszkodzony? Tel ma już chyba z 4 lata. W jakiej cenie mógłby się sprzedać. Jeśli chodzi o nowy tel to bym brał jakiś, który ma lepszy aparat niż G2, gdyż z tego telefonu jestem bardzo zadowolony. Dalej płynnie działa, bateria też trzyma dzień. Nowy telefon mógłby mieć co najwyżej lepszy aparat i tą sama konfigurację co G2. Jaką decyzję najlepiej podjąć?

Link to post
Share on other sites

Kupuj z Allegro za mniej niż 200, nie warto przeplacac w takim przypadku :) mam ten sam dylemat, jednak ja mam czas i zamówię z Chin, wychodzi coś koło 100 z przesyłką.. a najlepiej Znajdź wraz z ramką i wymień sobie sam, zdolności dużych nie potrzeba. ;)

Edytowane przez przemusss1990r
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...