Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Od jakiegoś już dłuższego czasu zajmuje się amatorsko obróbką video z gier, robię to bardziej dla zabawy. Ostatnio skleiłem takie Fragmovie z cs'a, jeśli macie czas powiedzcie co o nim sądzicie, co mógłbym poprawić, zmienić itp gdyż za niedługo biorę się za kolejny projekt i chciałbym by był lepszy niż ten :)   

 

Link to post
Share on other sites

1. Dodaj celownik

2. Dźwięk po zabójstwie - padania jakoś mi nie podchodzi

3. Muzyka chyba zbyt monotonna

 

Poza tym jakość, tryb cinema, wykonanie, pomysły na ujęcia super ;)

 

Jakich programów używałeś do obróbki? :D

Dźwięk po zabójstwie co masz na myśli dokładnie? Muzykę wybierał facet dla którego to robiłem, aczkolwiek do Fragmov'a wg mnie się nadaje idealnie. Robiłem to w AAE, natomiast audio sklejone w Vegasie ;) +Dzięki za wypowiedź :)

Edytowane przez SenzZe
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dźwięk po zabójstwie co masz na myśli dokładnie? Muzykę wybierał facet dla którego to robiłem, aczkolwiek do Fragmov'a wg mnie się nadaje idealnie. Robiłem to w AAE, natomiast audio sklejone w Vegasie ;) +Dzięki za wypowiedź :)

 

Np. 0:37 po strzale z awp pada przeciwnik. Pomysł fajny na dodanie tego efektu, ale chyba nie pasuje..

 

Jeszcze mógłbyś zdradzić jak robione jest ujęcie na postać między widokami z oczu bohatera? np. 0:31-0:33.

Link to post
Share on other sites

Np. 0:37 po strzale z awp pada przeciwnik. Pomysł fajny na dodanie tego efektu, ale chyba nie pasuje..

 

Jeszcze mógłbyś zdradzić jak robione jest ujęcie na postać między widokami z oczu bohatera? np. 0:31-0:3Ta

0:31-0:3Ta - Tam jest dany motion tile i te czarne paski się zwiększają a potem wpada Transition(Przejście) które się składa z 6 osobnych funkcji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...