Skocz do zawartości

Aliexpress i Przelewy24 jak zapłacić?


Recommended Posts

Witam,

wiem że tematów na google jest masę ale ja mam troszeczkę inne pytanie. Otóż po zakupie przedmiotu na Aliexpress zaznaczyłem opcję zapłaty przez Przelewy24. Następne okno które się otworzyło zawierało listę banków :

http://s10.ifotos.pl/img/24png_apqnxrx.png

Niestety ja nie posiadam konta w żadnym z tych banków oprócz BPS Banki Spółdzielcze, jednakże z pośród listy placówek nie ma mojej. Jest jednak opcja Przelew Tradycyjny (Bloczek) - po kliknięciu przekierowuje mnie znów do strony z listą banków i po raz kolejny nie ma na niej mojego banku.

 

Wybrałem więc ING a po kliknięciu ukazał mi się wypełniony bloczek z danymi do przelewu na adresata : nazwa odbiorcy: PayPro S.A. 60-327 Poznań ul. Kanclerska 15 Nr konta oraz tytuł przelewu P24 (przelewy24). Pytanie jest takie czy mogę teraz zrobić przelew na te dane? Czy pieniążki trafią do Przelewy24 ?

 

Z tego co rozumiem: Wysyłam pieniądze do przelewy24, następnie oni je przewalutowują na dolary i wysyłają przelew do Ali ?

Link to post
Share on other sites

Tak dokładnie, przepraszam mój błąd - nie doczytałem (zauważyłem) ;)

 

http://s5.ifotos.pl/img/wiempng_apqnnnq.png


Właśnie otrzymałem potwierdzenie z Przelewy24 że transakcja została potwierdzona - i szczerze mówiąc jestem w szoku że przelew tak szybko został potwierdzony, a przecież dokonałem przelewu w sposób tradycyjny (bloczek). Dotarła również do mnie wiadomość z AliExpress - również o potwierdzeniu wpłaty, pozostały czas do weryfikacji to 23h.

 

Pytanie tylko, czy taki sposób wpłat jest bezpieczny ? Tzn maile które otrzymuje są potwierdzeniem tego iż wpłata została wykonana, oraz na ich podstawie mogę dokonać reklamacji jeżeli paczka do mnie nie dotrze w ciągu tych 38 dni ?

 

Ja wybrałem sposób dostawy AliExpress Standard Shipping,  jestem ciekaw ile średnio trzeba czekać na przesyłkę, wyrobią się do tych 15 dni roboczych ? Jak z tym było u Was ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...