Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Sprzedałem jakiś czas temu swojego Gigabyte GTX 970 G1 ( z którego byłem mega zadowolony) jeszcze w dobrej cenie na koszt konsoli.

 

Jednak stwierdziłem że brakuje mi mojej ulubionej gierki FPS w którą jedynie na PC gram co rok w nową odsłonę Call Of Duty ewentualnie najnowszego BF-a ale to rzadko. 

 

Chce dokupić monitor 144/165Hz więc przy rozdzielczości 2K będzie na pewno większa moc potrzebna.

Na tą chwilę mam FHD 60Hz więc na tym pierw się skupię, bo 2K w tym roku nie zdążę już kupić. 

 

Moje podzespoły: 

CPU- i7 4790k + Gelid GC-Extreme
MB- ASUS Z97 MAXIMUS VII HERO
COOLER- Corsair H105 + 2x Be Quiet! Silent Wings 2 120mm
RAM- 2x4GB G.Skill TridentX DDR3 2400MHz CL10 
GPU- 
SSD-  SanDisk SSD ULTRA II 120Gb
SSD2- Crucial MX200 500GB
SSD3-  Crucial MX100 256GB
PSU- Super Flower Leadex - 80plus Platinum 1000w
CASE- Fractal Design Define XL R2 + Gelid Speedtouch 6 + 3x BeQuiet SW2 140mm
OS- Windows 8.1 x64 

 

 

 

Procka jeszcze nie kręciłem, i jakoś zamiaru nie mam:) 

 

Szukam więc nowego Geforce gtx 1060/1070.

 

Oczekiwania:

- dobra wydajność

- ważne ( kultura pracy)

- gwarancja

 

Patrząc na testy po sieci bardzo zachwalają wszyscy w tym roku PALIT-a . Nie znam tej firmy i mam obawy co do niej.

 

Moje propozycje to:

w tym roku Gigabyte kulturą pracy się popisało lecz pod względem max głośności

 

 

MSI Gaming X ( niby idealna pod względem wydajności i kultury pracy) 

ZOTAC ( w sieci niby najlepsza wydajność i dobra kultura pracy) 

EVGA  ( serwis który przebija wszystkie marki) nie znam jednak wydajności jak i kultury pracy

PALIT ( chwalona za kulturę pracy )

 

Co z tego grona byście mi podpowiedzieli co kupić.

Może jakiś wasze opinie?

 

Grafikę raczej prędzej sprzedam niż Ją podkręcę za półtorej roku, bo tyle przeważnie grafikę najdłużej trzymam. 

 

 

z góry dzięki za pomoc i wasze opinie. 

Edytowane przez k3m0t
Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj zamówiłem MSI, też długo zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy nią a EVGA z tym że ta druga nie popisała się z autorskim chłodzeniem, szału nie ma, ale też nie można aż tak narzekać. Wydaje mi się że jeśli chciał byś odsprzedać kartę to cenę dłużej utrzyma MSI/EVGA. Palit zrobił naprawdę dobry kawał roboty z tym chłodzeniem, no ale po prostu wygląd mi się nie spodobał no i jest dosyć masywna, 2,5 slota. Większość poleci ci Palita, ale ja polecam MSI :) - pcprojekt w tej chwili ma ją za 2200 zł.

 

Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Jednak stwierdziłem że brakuje mi mojej ulubionej gierki FPS w którą jedynie na PC gram co rok w nową odsłonę Call Of Duty ewentualnie najnowszego BF-a ale to rzadko. 

 

 

Polecam FreeSync od kiedy mam ciężko się obyć bez niego, od razu widać szarpania obrazu.

 

Także polecałbym w twoim wypadku RX 480 8GB od MSI GAMING X i chociażby taki monitor jak mój z sygnatury idealna płynność zero rwania smużenia itp....

Edytowane przez neo88
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Polecam FreeSync od kiedy mam ciężko się obyć bez niego, od razu widać szarpania obrazu.

 

Także polecałbym w twoim wypadku RX 480 8GB od MSI GAMING X i chociażby taki monitor jak mój z sygnatury idealna płynność zero rwania smużenia itp....

 

AMD odpada. Jakoś co roku dużo mówią a mało robią. Osobiście mam porównania ze znajomymi, dlatego wybieram NVIDIA. 

Tym bardziej że przymierzam się pod ASUS-a 144/165Hz z Gsync

Link to post
Share on other sites

Sam aktualnie mam gtx 1070 gamerock od palita i jeśli nie patrzysz  do obudowy tylko grasz to mogę śmiało polecić. Nie ma do czego przyczepić się. Ewentualnie, że zajmuje 2.5 slota.

Także przymierzam się do kupna monitora ale w tym tygodniu. Wybór padł na asusa PG278Q. Na tej grafice bez problemów na QHD wyciąga w takich grach jak Overwatch czy BF4 powyżej 120 FPS ze wszystkim na full.

Do FHD gtx 1070 to overkill i szkoda aby marnowała się.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...