Skocz do zawartości

Co kupiłbyś dla siebie gdybyś miał luźne 400 zł?


Recommended Posts

Cześć, jakby nie ten dział to proszę o przeniesienie.

 

Chciałbym zacząć luźną ogólną dyskusję co byście kupili ze sprzętu komputerowego (lub tematy pobliskie), gdybyście mieli do wydania najmniej 400 zł?

 

Pytam bo w związku z tym że dostałem bon na 400 zł w związku z promocją na morelach i nie mogę znaleźć pomysłu co by sobie za niego kupić, bo jestem raczej zadowolony z mojego przeciętnego segmentu.

Początkowo chciałem tablet(?), ale jak przejrzałem ich ofertę to się załamałem... chyba że nie widzę sprzętu do jakiego warto dołożyć.

 

Jeżeli chodzi o to co już mam to:

- i5-4460

- GTX 960 od MSI

- MB MSI H81-E34

- 8 GB ram w 2 kościach 1600 Mhz

- Zasilacz Tacens 550W

- Obudowa Silentium PC M25 brutus

- SSD Goodram C50 120 GB

- Seagate 2 TB

- Mysz MSI DS 100

- Klawa jakaś podstawowa od A4tech

- słuchawki SuperLux681Evo

- Gamepad Natec P44

- Dysk Przenośny 1TB WD elements

- Monitor 24 cale FHD Benq G2420HDB

- Smartfon P9 lite

 

Na jaką "głupotę" wy byście wydali luźne 400 zł w morele.net?

 

Ja myślałem o:

- Tablet (ale oferta morele jest marna moim zdaniem pod tym względem)

- Większe SSD (Goodram iridium Pro 240GB). Tylko czy jest sens?

- Bardziej ciche chłodzenie procesora (np Silentium PC Fortis 3)

- Gamepad do xbox360 (lepsza kompatybilność z grami "out of box", bez kombinacji x360ce)

 

 

Link to post
Share on other sites

Dzwiekowka chyba jednak nie... Nigdy nie sluchalem dzwieku z lepszej dzwiekowki w porownaniu do integry i boje sie ze moglbym nie uslyszec roznicy. Czyli moglbym sie rozczarowac, a tego chce uniknac.

SSD chyba bedzie mial sens, bo starszego przeloze rodzicom do PC i poprawi sie jego wydajnosc.

Jezeli chodzi o pada to czytalem ze lepsza kompatybilnosc ma ten od xboxa360, ten od xbox one nie zawsze dziala z wszystkimi grami zwlaszcza pod windows 7.

 

Moze macie jeszcze jakies inne pomysly? Bardziej nieprzewidywalne jak np lodowka?

Myslcie o swoich potrzebach co byscie chcieli a szkoda wam kasy?

Link to post
Share on other sites

maly_wrobelek jakbym miała 4 stówy, to bym sobie inaczej życie ułożyła.  :)  Tak serio mówiąc to SSD jest najlepsza opcją i nawet znalazłeś już rozwiązanie co zrobić ze starym. Skoro tablety mają kiepskie to rzeczywiście. Aczkolwiek do mnie przemawia ta lodówka.  ;)

Edytowane przez 0anna0
Link to post
Share on other sites

Ja już swoją decyzję podjąłem. Dołożyłem trochę i jednak tablet: https://www.morele.net/tablet-eurocase-chuwi-hi8-8-wifi-bialy-chuwi-hi8pro-w-db-939556/

Ciekaw jestem jak będzie się sprawował dualboot. Miałem kiedyś kiano z windowsem i sobie chwaliłem, dopóki się nie popsuł z dnia na dzień.

Rozważałem jeszcze ekspres do kawy ciśnieniowy ale sądzę że z tabletu będę statystycznie częściej korzystał niż z ekspresu :-)

Link to post
Share on other sites

Ja bym chyba poczekał,aż będę miał trochę więcej. Najgorsze wybory,robi się przy nieodpartej chęci wydania posiadanych pieniędzy i kupienia czegokolwiek.Szukanie odpowiedzi poza sobą,też nie jest najlepszym sposobem. Jak można się identyfikować z każdym,kto tu się wpisze ? Pogadaj z lustrem...:)

Link to post
Share on other sites

Gdyby nie chodziło o sprzęt to kurtkę skórzaną.

 

Posiadam chwilowo Chuwi Hi8 Pro (dual boot Win10/Android 5.1), ogólnie jestem zadowolony, ale zdecydowanie odradzam wszelkie granie na nim. Grzeje się jakbym do piekarnika wrzucił (różni testerzy też to wytykali), a przez to się też wyłącza. Do internetu/filmów jest idealny, głównie ze względu na ekran i micro HDMI.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...