Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wybór taniej płyty głównej do AMD Athlon x4 860k (OC)

AMD ATHLON 860K płyta główna oc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 GiveMeABear

GiveMeABear
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 15 sierpień 2016 - 18:24

Witam.

Mam zamiar kupić athlona x4 860k (lub 880k) (poprzedni 740 nieźle się spisywał ale niestety przepalił się razem z płytą główną). Potrzebuję do tego płytę główną, która byłaby dobra do overclockingu. Zależy mi na każdej złotówce więc proszę o jakieś konkrety (najlepiej żeby była w miarę możliwości tania ale również żeby po roku się nie rozwaliła).

Reszta sprzętu to: Palit GTX 660ti, 12gb ram ddr3 1600, 1tb HDD, zasilacz 450W.

Nie przekonujcie mnie do kupna i3 czy i5, bo po prostu nie mam tyle kasy. Potrzebuję w miarę taniego zestawu do gier typu CS:GO, BF4, Dying Light, Layers of Fear, Evolve, Rocket League...

Na poprzednim procesorze BF4 na mojej max natywnej rozdzielczości (1440x900 - wiem bardzo mała :/ ) na ustawieniach bardzo wysokich miałem max 80fps, a w Wiedźminie 3 na średnio-wysokich max 60fps.

Co do płyty głównej szczególnie zależy mi, żeby miała przynajmniej 4 sloty na RAM.

Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: AMD, ATHLON, 860K, płyta główna, oc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych