Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki nauszne do gier (~200zł)

Słuchawki nauszne gry FPS Koss Superlux Creative Fatality HMC-631 Siberia V2 UR40

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 CzasiU

CzasiU
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 15 sierpień 2016 - 11:23

Witam serdecznie

Budżet: Do 200zł

Czego potrzebujesz?: Słuchawki nauszne 

Przeznaczenie: Będą głównie z przeznaczeniem do gier FPS, aczkolwiek również do słuchania muzyki

Źródło: Słuchaweczki tylko pod komputer stacjonarny (Raczej licha karta dźwiękowa)
Oczekiwania: Jak najlepsza jakość dźwięku w stosunku do ceny. dobra wytrzymałość kabla
Inne: Więc szukam słuchawek nausznych z dobra jakością dźwięku ale też żeby mi się nie rozsypały po miesiącu. Słuchawki pod gry typu FPS (CS:GO itd.) gdzie czasem trzeba polegać na słuchu.

Mam parę propozycji:

- Koss UR40 (Z tego co słyszałem najlepszy wybór)

- Steelseries Siberia V2 (B.dobre słuchawki godne polecenia)

- Superlux HMC-631 (Nie wiem nic o tych słuchawkach)

- Creative Fatality (Odradzane wszędzie)

Ktoś pomoże mi wybrać jakieś fajne słuchawki, dodam że żadnych z wymienionych nigdy nie miałem na uszach. Pozdrawiam 

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4488 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 15 sierpień 2016 - 11:43

Ss v2 (trzeba się nieźle przy nich narzekać żeby dobrze graly) Poczytaj o Hd996 Takstar ts-671 Somic v2 I poczytaj forum Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1638 postów

Napisano 15 sierpień 2016 - 11:49

Z Twoich propozycji wnioskuję, że nie zajrzałeś do ani jednego tematu, albo trollujesz.

Z racji, że ładnie napisałeś posta pomogę.

Siberia v2 grają dopiero po zmianie kabli.

HMC 631 bdb słuchawki za tą cenę

Fatality, odradzamy ;)

Jeśli dostaniesz hmc 631 za 200zł to bierz. Jedynym - tych słuchawek jest ucisk, który czasem przeszkadza.

Trochę droższe masz hyperx cloudy - wygodniejsze i lepiej wykonane słuchawki. 

Polecę od siebie słuchawki za 80 zł ISK hp-580. Wg mnie nie odstają od hmc i hyper x pod względem pozycjonowania. Grają też na swoją cenę niesamowicie. Mikrofon do tego to zalman mic 1.

• 0

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

#4 CzasiU

CzasiU
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 08:45

Dzięki wielkie za odpowiedz, czytałem forum czytałem ale jakoś nie mogłem wybrać z tego zestawu więc chciałem znać opinie innych. Kupiłem ISK hp-580 które poleciłeś i je przetestuje, natomiast jak mi nie przypasują to następnym wyborem będą HMC'ki. Dzięki jeszcze raz za odpowiedz. Pozdrawiam

• 0

#5 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1638 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 22:08

Nie zawiedziesz się ;) Traktuj kabel z dobrocią, a posłużą swoje :)

• 0

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Słuchawki, nauszne, gry FPS, Koss, Superlux, Creative, Fatality, HMC-631, Siberia V2, UR40

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych