Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie

 

Budżet: Do 200zł

Czego potrzebujesz?: Słuchawki nauszne 

Przeznaczenie: Będą głównie z przeznaczeniem do gier FPS, aczkolwiek również do słuchania muzyki

Źródło: Słuchaweczki tylko pod komputer stacjonarny (Raczej licha karta dźwiękowa)
Oczekiwania: Jak najlepsza jakość dźwięku w stosunku do ceny. dobra wytrzymałość kabla
Inne: Więc szukam słuchawek nausznych z dobra jakością dźwięku ale też żeby mi się nie rozsypały po miesiącu. Słuchawki pod gry typu FPS (CS:GO itd.) gdzie czasem trzeba polegać na słuchu.

Mam parę propozycji:

- Koss UR40 (Z tego co słyszałem najlepszy wybór)

- Steelseries Siberia V2 (B.dobre słuchawki godne polecenia)

- Superlux HMC-631 (Nie wiem nic o tych słuchawkach)

- Creative Fatality (Odradzane wszędzie)

 

Ktoś pomoże mi wybrać jakieś fajne słuchawki, dodam że żadnych z wymienionych nigdy nie miałem na uszach. Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Z Twoich propozycji wnioskuję, że nie zajrzałeś do ani jednego tematu, albo trollujesz.

Z racji, że ładnie napisałeś posta pomogę.

Siberia v2 grają dopiero po zmianie kabli.

HMC 631 bdb słuchawki za tą cenę

Fatality, odradzamy ;)

 

Jeśli dostaniesz hmc 631 za 200zł to bierz. Jedynym - tych słuchawek jest ucisk, który czasem przeszkadza.

Trochę droższe masz hyperx cloudy - wygodniejsze i lepiej wykonane słuchawki. 

Polecę od siebie słuchawki za 80 zł ISK hp-580. Wg mnie nie odstają od hmc i hyper x pod względem pozycjonowania. Grają też na swoją cenę niesamowicie. Mikrofon do tego to zalman mic 1.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedz, czytałem forum czytałem ale jakoś nie mogłem wybrać z tego zestawu więc chciałem znać opinie innych. Kupiłem ISK hp-580 które poleciłeś i je przetestuje, natomiast jak mi nie przypasują to następnym wyborem będą HMC'ki. Dzięki jeszcze raz za odpowiedz. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...