Skocz do zawartości

Zotac gtx 1070 świeci się ale "no signal"


Recommended Posts

Witam,

 

Dostałem wczoraj kartę Zotac gtx 1070 AMP! Edition od sklepu Net-s i od razu problem. "No signal" na monitorze, ale karta się świeci (diody). Stary R9 290 działa. Test karty na innym pc to samo "no signal". Zasilacze 600w i 650w, różne płyty główne - dalej "no signal". Serwis Net-S mówi że naprawa potrwa 1-2 miesiące cokolwiek by tonnie było i ogólnoe to na pewnonwina mojego sprzętu.

 

Odradzam ten sklep i firmę Zotac.

 

Zamiast grać w Wiedźmina z Hairworks wysłałem karte do serwisu z wizją 2 miesięcy oczekiwania :(

 

Czy ktoś z was reklamował taki towar na zasadach rękojmi (z żądaniem wymiany nową kartę lub zwrotu) i może mi podpowiedzieć jak to wygląda?

 

Dziękuję i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Jak już wysłałeś to znika możliwość rękojmi,zwrotu. Wymianę może ci zaproponować sprzedawca lub producent...

"Zamiast grać w Wiedźmina z Hairworks wysłałem karte do serwisu z wizją 2 miesięcy oczekiwania"

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi. Być może nie wyraziłem się jasno. Wysłałem pismo rękoimi razem kartą, a wcześniej droga mailową. Wyczytałem że w przypadku nie zgłoszenia do sprzedawcy faktu uszkodzenia stracił bym takie prawo i był bym skazany tylko na gwarancje - 2 miesiące.

 

Po przeczytaniu waszych opiniach o tym sklepie myślę że Net-S wykorzystał by ten fakty w pierwszej kolejności. W rękojmi opisałem żądania jako " Wymiana lub zwrot pieniędzy". Niestety wiem że sprzedawca może powiedzieć że nie zgadza się na to i będzie naprawiał. Ale w ustawie jest paragraf że czas naprawy nie może być "uciążliwy" dla klienta. Chciałem się zapytać czy ktoś coś takiego już przechodził ?

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

Ja przechodziłem takie rzeczy jeszcze z ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży ( tam było dokładnie opisane kiedy o co można "prosić" wymiana/naprawa/zwrot pieniędzy ), więc nie mam pojęcia jak to wygląda przy rękojmi 

X-kom jest fajny jeśli chodzi o wymiany, bo do paru dni po zakupie wymieniają ci od ręki ( wewnętrzna polityka sklepu ) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...