Skocz do zawartości

[K] GTX 950 lub GTX 960 4GB


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

No to kupuj bo dobra cena jak poniżej 700 i to z 4gb z praktycznie nowa kartą i bezgłośna jak moja evga.

Skoro takie okazje wyczajasz na allegro to po Ci ten temat . Chcesz kupić nowa kartę gtx 960 4gb za 200 zł to Ci tu nikt za tą cenę nie sprzeda. Widzisz ile ta moja nowa kosztuje ?? 950 zeta ja oferuje za sporo mniej praktycznie nową mało gram bo rodzina (dzieci) absorbuje czas . W zasadzie w tygodniu może gram z 5 godzin. Karta osiąga maks 65 stopni w stresie.

Up. Właśnie zerknełem na allegro to nie ma żadnej gtx960 z 4 gb poniżej 700 są za to z 2 gb więc nie pieprz głupot. :P i do tego kiepskie karty to że jest jedna LICYTACJA z cena poniżej 700 nie znaczy że gościu ją za tyle sprzeda!. Ale kupuj tam w końcu są poniżej 700 lol

 

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

@MariuszB35PL

Po co to złość i nienawiść? Złożyłeś ofertę, ja grzecznie podziękowałem i chyba na tym można zakończyć tę rozmowę. Ceny o których pisałem łatwo sprawdzić - allegro -> zakończone -> GTX 960 4GB, więc nie rozumiem skąd ta agresja.

Link to post
Share on other sites

To nie agresja ;) tylko temat ma już trochę, kilka osób złożyło Ci ofertę a Ty nie zadowolony bo za drogo, a gdzieś tam taniej, no to po co odświeżasz temat, kup tam gdzie masz taniej, i będziesz zadowolony.

 

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Tak się przyglądam różnym tematom i proponuję małą zmianę w regulaminie działu "kupię"

Jeżeli w dziale "sprzedam" trzeba podać cenę,to w dziale "kupię" autor powinien podać do jakiej kwoty dana rzecz ma być.

 

Tu ewidentnie autor szuka "mega okazji" aż ktoś mu zaproponuje "mam GTX-a 960 4GB na gw 2lata-oddam za 400...."

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@michaelred

Mogę napisać to samo - następny inteligent, który ma problem z tym, że ktoś nie chce płacić więcej niż na allegro.

 

@wasyl1976

Nie pisz bzdur, nigdzie nie pisałem, że szukam GTX 960 4GB za 400 zł, ale chyba coś jest nie tak kiedy niektórzy proponują używaną kartę drożej od nówki i jeszcze się burzą?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...