Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chciałbym kupić sobie nowy telefon mój budżet to ok. 1200 zł. Powiem czego oczekuję od nowego smartfona:

-Dobrej wydajności

-Dobrej jakości dźwięku bo lubię sobie posłuchać muzyki

-Dobrych aparatów: min. 12 mpx tył i min. 8 mpx przód

-Pojemnej baterii

Chciałbym też by miał dużo wbudowanej pamięci na pliki bo zraziłem sie do jej braku w aktualnym LG G2 mini. A co do G2 mini. Był on dobry rok temu. Teraz zacina mi się na nim nawet Snapchat i Messenger. Nie chciałbym tej sytuacji spotkać w nowym smartfonie więc miło było by spotkać min. 2 GB RAM. Cóż jeszcze... Chciałbym aby był w tym telefonie dobry GPS, bo chciałbym sobie pograć w Pokemony a bez GPS-a dobrego to nie zdołam.

Dodam jeszcze, że patrzyłem za Asusem ZenFone Max.

To tyle.

Link to post
Share on other sites

na twoim miejscu rozważyłbym nexusa 5x, Ogółem cały telefon niewybijający się pod żadnym względem, ale też nie zawodzący :) od aparatu poprzez baterię do czytnika lini dobry, ale nie wspaniały. No może poza ogólnym odczuciem i wydajnością, nexusy mają to do siebie że czarują płynnością jeszcze długo po zakupie swoich użytkowników, do tego szybko i długo aktualizowany system i to chyba jest ta lepsza strona tego telefonu dla której warto pominąć pare minusów. Jeden minus to brak slotu SD, dlatego przy kupnie warto dołożyć do wersji 32 gb, ale nie zawsze może okazać się rozwiązaniem problemu. Drugi to wykonanie, telefon z plastiku to nigdy nie jest to czego oczekuje kupujący telefon za taką kasę.

 

 

Podsumowywując, jeśli tak jak piszesz nie zależy ci na jakichś szczególnych ukierunkowaniach telefonu, jak duzy ekran, jakosc wykonania, dobry aparat, a jedynie szukasz telefonu do użytku wszelakiego ale nie na wysokim poziomie to nexus będzie najlepszą opcją. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...