Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Czy ktoś może miał zbliżony komputer do mojego lub jest w stanie mi doradzić czy ruszy mi ta gra płynnie ?

Mam na myśli Heroes of Might And Magic VII. 

 

Sprzęt:

Xeon 5420 

5 gb ram

radeon 5670 

Rozdzielczość full hd, ale generalnie mogę zmniejszyć do gry. Lubię tę serie, a nie wiem czy kupować. 

win 8.1 

 

 

Edytowane przez annakowalewska
Link to post
Share on other sites

Procek leciwy już ale grafika to komedia. Czas pomyśleć oddać to za "złom" i kupić nowszy sprzęt.

Minimum to według producenta i5 1 generacji 3,3GHz, 4GB ramu i HD 5850
W niższych detalach powinieneś po śmigać ale na pewno nie w FHD.

Edytowane przez kamil_18_19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

kamil_18_19

Wystarczy mi wzmianka o tym, że to ma szansę zadziałac w mniejszej rozdzielczości. Tak się składa, że sprzęt mam głównie do pracy, a generalnie do tej pory działało wszystko co chciałam. :)

Mimo wszystko dzięki za pomoc. 

Edytowane przez annakowalewska
Link to post
Share on other sites

Zgadzam się niestety z przedmówcą... Kumpel ma bardzo podobny sprzęt do Twojego, tyle, że miał radeon 5870 i gra na najniższych nie poszła, mimo szczerych chęci. Tak więc wstrzymałbym się z kupowaniem dopóki nie nabędziesz lepszego sprzętu.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Niestety, na tym kompie który mam w stopce gra potrafi chrupnąć a w mapie 300x300 z wieloma graczami bywa na serio kiepsko. Nic co widać na ekranie nie uzasadnia takich wymagań, ale cóż, takie są i nie da się tego obejść w żaden sposób

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Trójka to już klasyk i jest poza konkurencją, jednak jest już ograna do zemdlenia, ja np uważam też że to najlepsza część a jednocześnie w ogóle nie chce mi się w nią grać bo już od premiery praktycznie w to łupałem cały czas, tak na odmulenie to zaraz po trójce polecam piątkę tylko że dodatek dzikie hordy, jeśli miałbym wybrać jakąś część przy której zostać poza trójką to właśnie HV dzikie hordy, później dopiero siódemka, która notabene poza problemami technicznymi jest na serio fajna, jak się przyzwyczai człowiek że chodzi kiepsko i wytapia kompa gorzej niż wiedźmin 3 na uber detalach to sama rozgrywka jest bardzo przyjemna i urozmaicona a kampanie wbrew opiniom recenzentów mi się podobają i jak potanieje dodatek trial by fire to na 100% kupię

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja spędziłam mnóstwo czasu nad Heroes 4, całe kampanie przeszłam(Złotą Edycję). Świetne długie opowiadania, przetłumaczone na język polski nie z przypadku, nieziemski klimat. Fajna gra  :)  Heroes 5 bo miał lepszą grywalność w połączeniu z ładną grafiką, fabuła natomiast beznadziejna. Heroes VI kupiłam klucz i może pograłam ze 2 godziny. Słabizna trochę. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Warto pograć w herosy VI, daj tej grze szanse, też spędziłem na niej ładnych pareset godzin i nie jest to moja ulubiona część ale ma swoje momenty i ogólnie jest bardziej dynamiczna i taktyczna oraz RPG-owa, grając w nią bawiłem się świetnie, także ze znajomymi w trybie hot seat było spoko. Niby tylko 4 zasoby ale wszystko jest drogie a ich przychód powolny i zawsze ich brakuje co zmusza do eksploracji, strefy wpływów dzielą mapę na ważne punkty których trzeba bronić by nie utracić kontroli nad zasobami, rozwój bohatera serio wciągający i ciekawy np zmiana wyglądu postaci na bardziej mroczny lub dobry po nazbieraniu punktów w daną stronę, także nie skreślaj tej części tylko się wkręć a na pewno nie pożałujesz

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...