Skocz do zawartości

Dyskusja na temat Twierdz- atak i obrona


Recommended Posts

Witam,

Tu dzielimy się uwagami dotyczącymi owych rozgrywek.

Na początek post dawlera który pozwoliłem sobie tutaj przenieść.:

 

"

1. Dowódca musi ustalić jakikolwiek klucz ( nie wiem np. wg rankingu osobistego, dmg w bitwie, lub jakiegokolwiek innego itd, itp.) do udziału graczy naszego klanu w ww. bitwie, nie może być tak że w tak ważnej dla naszego klanu gra rekrut (proszę mi się tu nie obrażać) a gracz o dużo wyższych umiejętnościach (teoretycznie) lub lepszym czołgu dla danej bitwy, taktyki - czeka w kolejce bo nie zdążył się załapać na pierwszą 10.

2. Dowódca musi wziąć za to odpowiedzialność i nikt nie może się obrażać że się nie dostał, dowódca powinien wyznaczać ten ten itd itp.

Tak ja to widzę, niedoświadczeni gracze powinni zrozumieć że muszą ustąpić miejsca bardziej doświadczonym graczom z lepszymi (lub wymaganymi dla danej bitwy) czołgami.

Jeżeli nie ma ludzi wiadomo grają obecni ale w przypadku większej obecności dobór wg klucza (ustalonego wg danej bitwy)

Mam tu na myśli tylko i wyłącznie dobro klanu, drużyny,  misji itd. itp.

Nie mam i nie miałem zamiaru dyskryminować mniej doświadczonych graczy (m.in. rekrutów), 

Jeżeli jest gdzieś temat odnośnie twierdzy proszę o przeniesienie."

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To co napisał gtr Stało sie wczoraj było 20 osób a 10 miejsc 

Dla dobra druzyny sam byłem 1 osobą która ustąpiła komus innemu - bo wiedziałem że ten ktoś zagra lepiej niż ja.

Piotrze wiesz że zgadzam się z tobą w 100%. 

Dodatkowo powinniśmy zrobic listę klanowiczów z informacja kto i czym dysponuje na VI i VIII tierze dodatkowe informacje to perki załogi ocena osobista i ocena na każdym z podanych czołgów to ułatwiło by zrobienie listy.

Lista na której są wszyscy i z której zawsze do walki wchodzi pierwsza 10 obecnych osób. 

Tych list może być kilka 

Lislat LT 

Lista HT

Lista niszczarek 

Lista MT 

Dowódca obrony czy ataku wchodzi i mówi 5LT 3MT 2HT zgodnie z założeniem wchodzą pierwsi z poszczególnych list. 

Oczywiście może zdarzyć się że ktoś jest w czołówce na wszystkich listach wtedy wchodzi z pierwszych podanych przez dowódce jako najważniejszych, a na następnej liście wchodzi niżej uplasowana obecna osoba. 

Skomplikowane to lekko ale sądzę że do ogarnięcia 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nowa propozycja 

Treningi na focus 

To trzeba ćwiczyć 

widzicie co się z nami dzieje na potyczkach 

Jeden się wychyla i dostaje minimum 5 hitów 

U nas każdy strzela gdzie chce

Trzeba zebrać 10 osób robić 2 lekko średnie teamy rozejść się na 2 kanały TS i trenować, trenować, trenować, trenować, trenować, trenować, trenować, trenować, trenować, trenować, trenować, trenować, trenować, trenować, trenować i jeszcze raz trenować 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...