Skocz do zawartości

Nvidia GeForce 1070 - problem ze sterownikami


Recommended Posts

Witam. Dzisiaj odebrałem nowy komputer z kartą Palit 1070. Po uruchomieniu komputera okazało się, że maksymalna rozdzielczość na jaką mogę ustawić ekran to 1280x1024, podczas gdy mój monitor ma maksymalną rozdzielczość 2560x1440. Próbowałem zainstalować sterowniki z kilku kilkunastu stron i dla wersji 64 i 32 bitowych (system Windows 10) i za każdym razem pokazuje mi, że "ten sterownik graficzny Nvidia nie jest zgodny z tą wersją systemu Windows". Zainstalowałem program Nvidia Experience, ale on również wyświetla taki błąd, mimo, że sterowniki ściąga sam automatycznie. Na dysku znalazłem jakieś pliki właśnie ze sterownikami, ale boję się ich usuwać, bo nie wiem czy wszystko będzie dalej działać. Czy mogę to naprawić samemu, czy lepiej oddać jakiemuś informatykowi? Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Ktoś miał podobny problem z tym "ten sterownik graficzny Nvidia nie jest zgodny z tą wersją systemu Windows".
Ponoć pomogła aktualizacja systemu Windows 10 do najnowszej wersji.

Link to post
Share on other sites

Ja tak miałem nawet dzisiaj.Po aktualizacji z win7 do win10 system podziałał okolo tydzień i zaczęły się zwiechy,a potem zablokował się dysk.Po instalacji czystej dziesiątki pierwsze co to zainstalowałem nortona,a potem próbowałem sterownik do gtx1070 ale nie był zgodny z tą wersją windows.Wystarczyło wejśc do windows update i zaktualizować system,a po aktualizacji wszystko było ok.

Link to post
Share on other sites

Ostatnia duża aktualizacja Windows 10 trochę miesza w obsłudze sterowników.

Przed instalacją tej poprawki na sterownikach NV 368.81 rwało mi obraz podczas przewijania stron w przeglądarce Mozilla Firefox. Juz kiedyś miałem taki problem i go naprawili w kolejne wersji sterowników ale w 368.81 problem powrócił.

Po zainstalowaniu aktualizacji do W10 o dziwo problem z rwaniem obrazu na 368.81 został wyeliminowany więc coś się gryzło z systemem. :roll:

Link to post
Share on other sites

Też miałem problemy,ale udało sie po usunięciu sterowników , i po bezpośrednim podłączeniu do tv,ponieważ normalnie leci przez amplituner.

Ale mam inny problem,jak uruchamiam Hitmana w dx12 to występuje problem, i nagle sterowniki wysiadają i brak obrazu wraca,oraz geforce experience che znowu instalować te same sterowniki,jak nawet obraz jest to niby karta nieaktywna. Ktoś ma problem z dx12

 

Wysłane z mojego wx_na_wf przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...