Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, czy na takim PC pójdzie GTA V ?

Procesor : Intel i5 760 2,8 Ghz > 4,0 Ghz 
Karta graficzna : ATI Readon HD 4600 Series
Chłodzenie : Arctic Freezer 7 PRO Rev.2.0
Płyta głowna : Asus P7P55D PRO !
Pamięć : Goodram DDR3 4GB 1600MHz CL9 Play Blue
Pamięć : Crucial Ballistix Sport DDR3 8GB 1600MHz CL9 BOX
 
Dodam, że jestem w trakcie wymiany karty i chodzi głownie o nią czy utrzyma tą grę chociaż na minimalnych.
Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam
Link to post
Share on other sites

Bez problemu, ale w miejscach graficznych jak i w całej grze, karta graficzna nie będzie sobie dobrze radzić

Piszesz "Bez problemu" ok,ale dalej piszesz że w miejscach graficznych(co to jest miejsce graficzne?!)Przecież cała gra składa się z miejsc graficznych.A najlepiej że "w całej grze karta graficzna nie będzie sobie dobrze radzić".T po co piszesz na początku że "Bez problemu".Whiron niestety, GTAV jak i większość nowych czy może nie tak starych gier  twój komputer nie uciągnie .Nie wiem na jaką kartę graficzną chcesz wymienić tą obecną ale jeżeli chcesz grać w najnowsze tytuły to zbieraj na nową budę.

Link to post
Share on other sites

KarlDżonson najpierw piszesz głupoty później je usuwasz.Dziecko jesteś?Przecież i tak w moim poście zacytowałem to  co napisałeś wcześniej.Chociaż jest to część twoich bzdur.

 

 

I5 760 po OC spokojnie poradzi sobie w nowych grach oraz z kartą pokroju GTX 970. Przy 4 GHz dogania i5 2500k bez OC oraz i5 4460.

http://pclab.pl/art63116-47.html

http://pclab.pl/art57777-22.html

Skąd  ty wiesz jaką kartę Whiron chce kupić?!

Edytowane przez login1969
Link to post
Share on other sites

"Pamięć : Goodram DDR3 4GB 1600MHz CL9 Play Blue

Pamięć : Crucial Ballistix Sport DDR3 8GB 1600MHz CL9 BOX"

Ile masz w końcu tej pamięci 4GB czy 8GB.Tylko nie mów że masz w kompie to co napisałeś...


Planuje kupić gtx 760 albo właśnie ta gtx 970. Jakie fps wtedy osiągnę?

Oczywiście wydajniejsza GTX 970.Ile FPS...to zależy z jakimi detalami będziesz grał i w jakiej rozdzielczości...Jaki masz monitor?

Link to post
Share on other sites

Mam ogólnie 12 gb ram. A monitor najzwyklejszy kwadraciak. Po prostu powoli zmieniam kompa i został ten stary monitor.

Mam ogólnie 12 gb ram. A monitor najzwyklejszy kwadraciak. Po prostu powoli zmieniam kompa i został ten stary monitor.

Chce żeby gra płynnie chodziła. Procesor mam podkrecony do 3.6ghz. Ustawienie graficzne może być nawet minimalne.

Link to post
Share on other sites

Zmieniasz powoli kompa dokładając do tego co masz nowsze komponenty?


.
Chce żeby gra płynnie chodziła. Procesor mam podkrecony do 3.6ghz. Ustawienie graficzne może być nawet minimalne.

Jeżeli na minimalnych ustawieniach to z GTX 970 powinno być płynnie.Trzeba jednak pamiętać że gra jest bardzo wymagająca,tak jak wszystkie nowe gry.Producenci gier (moim zdaniem) grafiką napędzają (celowo lub nie) rynek podzespołów komputerowych.

Link to post
Share on other sites

Login1969

Nie wiem co Ci się usuneło w tym poście co napisałem wcześniej. Bzdure to właśnie napisałeś w poście gdzie napisałeś, że usunąłem słowa, które napisałem.

" Skąd ty wiesz jaką kartę Whiron chce kupić?! " A co ja napisałem, że Whiron ją kupuje?! Ale spoko... Podałem przykłady, że ta i5 będzie sobie dalej radzić, a nie, że autor kupuje GTX 970... A Ty nie wiadomo jaką awanturę zrobiłeś z tego tematu. To było bardziej dziecinne zachowanie.

A co do Fps, to z tym i5 na Ultra osiągniesz fps w wysokości 40 klatek na Gtx 970 w rozdzielczości 1080p a na 760 około 25 w miejscu maksymalnie obciążającym GPU ( z dużą iloś roślin itp. ). Ale to zależy od rozdzielczości twojego monitora. Jaką on ma rozdzielczość?

Link to post
Share on other sites

Login1969

Nie wiem co Ci się usuneło w tym poście co napisałem wcześniej. Bzdure to właśnie napisałeś w poście gdzie napisałeś, że usunąłem słowa, które napisałem

Nie będę z tobą dyskutował.Wiesz o co mi chodzi.Szkoda że nie zacytowałem całego twojego posta.

Link to post
Share on other sites

Więc pod ten monitor Gtx 970 nie byłby opłacalny. Ta karta nie wykorzystałaby swojego potencjału. Więc jakbyś zmieniał kartę to coś pokroju r9 380/gtx 960/rx 470. Gtx-a 760 nie warto kupywać, bo nie jest już tak wydajny jak kiedyś. Np. dajmy mocniejszego brata gtx 760, gtx 770 vs r9 280x. Kiedyś ten gtx był sporo wydajniejszy od tego radeona, a teraz jest o 10/15 fps słabsza w najnowszych grach. Więc seria 7xx jest niewarta uwagi. Tylko gtx 960 a co do radeonów to seria r9 2xx/3xx oraz rx 4xx.

Edytowane przez KarlDżonson
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...