Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się którą z tych kart zakupić, zotac gtx 980 amp extreme (czytałem że najwydajniesza gtx 980) lub gtx 1060 (strix oc). A i tego gtx 980 to mam oferte za 1600 zł. Może polecacie tez inny model? Pozdrawiam i proszę o pomoc w wyborze 

Link to post
Share on other sites

Wiesz jak brzmi Twój post?

 

"Chcę zrobić zakupy, mam na oku dwa markety: karaluch i stonka, słyszałem że karaluch jest szybszy od typowego karalucha, a może polecacie inny"

 

 

Przeczytaj regulamin, dodaj do jakiego sprzętu, jakich zastosowań, a może Ci ludzie na forum pomogą w wyborze. ;)

Link to post
Share on other sites

Chcę sie tylko dowiedzieć która z tych kart jest wydajniejsza. Gram w fullhd. i5 4460, 8gb ram, msi h81m-p33, 500w. Gta 5, i przyszłe watch dogs'y 2. Przeleciałem mnóstwo stron i odpowiedzi nie znalazłem ;-; Dlatego zwracam się do użytkowników tego forum :) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

GTX 980 (a zwłaszcza jak podkręcisz). Ale na allegro są już od 1400 zł.

Tutaj powinieneś znaleźć odpowiedź. http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_sapphire_radeon_rx_480_nitro_4_gb_niereferencyjny_polaris?page=0,16

Jednak bym szedł w 1060, lepsze wsparcie i seria 9xx jest już w sekcji "legacy" a jak wiadomo nvidia nie lubi optymalizować sterowników pod "stare" karty.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale autor chciał się tylko dowiedzieć, która z kart jest wydajniejsza.

Chcę sie tylko dowiedzieć która z tych kart jest wydajniejsza.

No to mu powiedziałem. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok dzięki. Wezne tą 1060-tkę. Jaką polecacie? Asus strix? czy inna? A i co to znaczy legacy? Niewspierane czy jak?

Tak legacy oznacza że są to stare karty i dla nich nie ma już wsparcia, dlatego w sumie nie przepadam za nvidią i czekam na rx 490.

A co do karty do 1060 strix z tego co kojarzę jest konstrukcją najlepiej schłodzoną, jednak zarówno i najdroższą, no i musisz też wiedzieć czy wejdzie ci do obudowy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...