Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mój poprzedni telefon służył mi 4 lata i planowałam go wymienić na nowego iphone 7, jednak kilka dni temu padł i tutaj moje pytanie: czy warto kupić teraz iphone 6s 64GB, czy czekać na 7 jeszcze kilka miesięcy z telefonem zastępczym (jakaś nokia za 70zł)? A może polecicie inny telefon, który warto teraz kupić? Jedyny warunek to niezawodność i płynność przez najbliższe 3 lata, brak ograniczeń cenowych. Z góry dzięki za wszystkie rady  :)

Link to post
Share on other sites

Moja rada jest taka. Jest kilka stron internetowych ,poruszających temat telefonów,smartfonów itp.,które nie są sponsorowane przez firmy.Warto tam poszukać,poczytać opinie (nie w ceneo itp.) i myślę,że przynajmniej parę modeli znajdziesz. Jeśli potrafisz ,możesz też poszukać w innym języku. Recenzji należy unikać,szczególnie tych sponsorowanych. Przy braku ograniczeń cenowych,świat stoi otworem...:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Poczekać pare miesięcy...... iPhone 7 będzie miał premierę we wrześniu.Jesli szukasz telefonu na lata tylko iPhone ewentualnie nokia 3310. Nie traci na wartości ( nie aż tak )ani sie nie ścina.

Edytowane przez Colin2000
Link to post
Share on other sites

Poczekać pare miesięcy...... iPhone 7 będzie miał premierę we wrześniu.Jesli szukasz telefonu na lata tylko iPhone ewentualnie nokia 3310. Nie traci na wartości ( nie aż tak )ani sie nie ścina.

Premiera we wrześniu, a w Polsce pewnie pod koniec października :( Będę na 100% brała u operatora na umowę, więc zanim wejdzie do Orange to też poczekam. Stąd mój dylemat czy między 6s a 7 będzie aż tak duża różnica aby do około listopada się męczyć :(

 

Myślałam też o samsungu galaxy s7 ale ten Android mnie odstrasza troszkę, chyba po dwóch latach nie będzie już chodził tak płynnie jak iphone 6s, jak myślicie?

Link to post
Share on other sites

Android po pół roku przymuli. Sam posiadałem S4 pózniej S6.Po zbiciu szybki w S6 kupiłem tanio nowego iPhone 5s.Nigdy więcej Androida.Jesli weźmiesz 6s napewno wystarczy ci na lata, pytane czy nie będziesz pózniej żałować ze nie poczekałes 2 miesiące na iPhone 7. Jesli szukasz telefonu z Androidem na lata to szukaj jakiegoś Nexusa lub LG. Kolega kupił G4 i sobie chwali

Edytowane przez Colin2000
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie warto czekać bo rewolucji raczej nie będzie,będą za to niedoróbki nowego modelu i marny ekran typu amoled (trzykrotnie większe zużycie baterii na białym ekranie).Iphone6s jest sprawdzony,bez wad i spokojnie wystarczy na kilka lat.

Link to post
Share on other sites

Też miałem ten sam dylemat. Jednak po wielu przeciekach raczej żadna rewolucja się nie szykuje a ceny 6s są coraz niższe. Nie czekałem i kupiłem 6s Plus 128gb za 3999,- brutto z FVAT.

Edytowane przez booncol
Link to post
Share on other sites

Ogólnie Apple leci sprzedaż na łeb, Chińczycy coraz mniej kupują, a to ich rynek był najchłonniejszy. Chyba zamiast prestiżu wola wydajność swoich marek.

W przyszłym roku wyprzedzi ich Huawei, a  może i inne chińskie marki.

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...

Wydaje mi się, że kto nie czekał na iPhone 7, to wziął iPhone 6, a teraz to może czekać na iPhone 8. Zakręcone to wszystko, czytałam artykuł https://forcode.pl/iphone6-iphone7-iphone8.html oczywiście jak pisze wyżej koleżanka, szukam zawsze tych niesponsorowanych, a na dużych serwisach zawsze są sponsorowane. Wolę kilka małych artykułów przeczytać i złożyć sobie w całość :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...