Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie, na wstępie chciałem przeprosić, ale nie mam zbytnio dużo propozycji. 

Komputer służył do programowania i zarządzania. Naszła mnie ochota na zagranie w kilka ciekawych

tytułów. 

  Płyta główna MSI Z97-G43

 

Procesor  Intel Core i7-4790K

Zasilacz  OCZ ModXStream Pro 700 (został ze starego zestawu)

 

Najlepiej używka (taniej :))

 

Widziałem propozycje Radeona 370 (jak pamiętam) oraz GRX 750TI i 950.

 

Co proponujecie. Nie orientuję się aktualnie:)

 

PS

Grafika na poziomie 1280x720 ~~ średnie wysokie... nie bawię się w FHD i ultra ustawienia :)

 
Link to post
Share on other sites

Najmocniejszy w twoim budżecie będzie HD7950/R9 280, a po dołożeniu ok. stówki możesz już bez problemu znaleźć HD7970/R9 280x.

Czyli atakować Radeon :)? Pierwsza i ostatnia moja styczność z AMD to Radeon Family 9250 :) AGP hah. To były czasy. Czytam o tych wojnach Nvidia vs Radeon itd :)

 

Już się rozglądam cenowo.

Link to post
Share on other sites

Odpowiedniki Nvidii przez zaniedbane sterowniki odbiegają wydajnościowo od kart AMD, mówiąc o starszych modelach (seria 7xx i niżej). Kiedyś GTX770 = 280x, teraz 770 = 280, itp.

Dzięki @Fanbooj

 

http://olx.pl/oferta/radeon-r9-280x-oc-gigabyte-gra-grid-2-gratis-CID99-IDgEzIJ.html#80ce8a24db

 

Dopłacę i poszukam coś z r9-280x

 

Widziałem ceny od 500-700 za nie :) @up To tylko przykład.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak coś, to będę sprzedawał za niecały miesiąc Gigabyte HD 7970 GHZ Edition z WindForce 3X, więc jak byś był zainteresowany, to daj znać, dogadamy się  :) 3 tyg temu wymieniałem pastę termo, stan oceniam na na bdb

 

Mam ten sam CPU i MOBO co Ty, więc mogę kilka testów porobić, jak u mnie działa

Edytowane przez DiKay
Link to post
Share on other sites

Jak coś, to będę sprzedawał za niecały miesiąc Gigabyte HD 7970 GHZ Edition z WindForce 3X, więc jak byś był zainteresowany, to daj znać, dogadamy się  :) 3 tyg temu wymieniałem pastę termo, stan oceniam na na bdb

 

Mam ten sam CPU i MOBO co Ty, więc mogę kilka testów porobić, jak u mnie działa

Chyba zostanę przy R9. Znajomy tłumaczył to sterownikami. Mimo, że BIOS GPU się nie różni to HD nie będzie miała wspomagania na DX12 coś takiego... :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...