Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam taki o to problem..

Gram już od jakiegoś czasu w CSGO  na steam, orginalna gra.

Otóż mam klatki, takie jak by ściny, zaczęło się to jakoś po przerwie ( 2 miesiące ), gram na rozdzialce 4;3, najwyzsza rozdzielczość, na najwyższych ustawieniach wideo mam 150 fps ale zmieniłem na najniższe, ponieważ myślałem, że to jest przyczyną i mam teraz 200+ fps i ok. 50-80 ping. Deinstalowałem już csgo ale i tak nic nie pomoglo.. sprawdzałem spójność plików, pisałem w konsoli rate itd. dalej mam cholerne ściny.. da się oczywiście grac ale przeszkadza to w grze, utrudnia gre.. dzisiaj nawet grając na mirage, wybiegłem na mida po stronie ct i nie widziałem typków, nagle jeden się zaladowal i nagle 2 xDDD ale to pierwszy raz cos takiego.. 2 razy miałem ddosy związane z cs'em, możliwe, ze to przez dostawce internetu?? i pewnie zadacie pytanie czy inni widza jakie mam lagi, tak, koledzy się śmieją czy ja zawsze takie mam sciny ;ddd czyli to widzą..

Proszę o pomoc :((

mój sprzęt - http://allegro.pl/komputer-lenovo-h50-50-i5-4460-8gb-1tb-win10-i6363039663.html?reco_id=8240c456-5517-11e6-8e92-56847afe9799&ars_rule_id=201 Proszę się nie śmiać z karty! xDD ;D jestem Januszem ;c

PS. czasami mi skacze choke tak do max 5%

 

 

 


#Refresh ;//

Edytowane przez kameleon1508
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...