Skocz do zawartości

Monitor LG, a obecny zestaw


Recommended Posts

Witam,

od niedawna planuję zakup monitora  LG 29UM67-P, na który przypadkowo trafiłem. Jego istotne zalety dla mnie to: 

- rozdzielczość,

- przestrzeń robocza (możliwość dzielenia obrazu do pracy z innymi urządzeniami np: laptop),

- technologia FreeSync  (to właśnie ona rodzi problem).

 

W obecnym komputerze posiadam kartę GTX770 Windforce 3, którą po wakacjach zamierzałem zmienić na GTX'a 1070/1060. (i5 4690k, 8GB RAM, EVGA G2 550W)

Moje pytania:

  • Czy dobrym wyborem byłby zakup tego monitora do kart nVidii (FreeSync i 75Hz)?
  • Czy lepiej przesiadać się na Radeony (niestety ale wydajność i kultura pracy na których mi zależy słabo wypada)?

Liczę na głos rozsądku osób mających styczność z FreeSyncem i nVidią.  :P

 

PS. Jedynie gram w LOL'a, czasem w GTA online i zamierzam zakup kierownicy pod wyścigi np Project CARS.

Link to post
Share on other sites

No więc tak, po pierwsze nie LG 29UM67-P tylko bierz nowszy LG 29UM68-P

 

Po 2 na tym monitorze po wlaczeniu paru opcji w panelu sterowania Nvidii da sie takze wlaczyc te 75hz, chyba bylo to Adaptive Sync.

do lola freesync czy gsync specialnie potrzebny nie jest

 

Po 3 do LOLa monitory 21:9 daja lekka przewage bo bedziesz widzial wiecej od przeciwnika, wiec jak najbardziej bierz.

 

i na koniec link do najnizszej ceny:

 

https://www.morele.net/monitor-lg-29um68-p-859976/

 

 

po zakupie pamietaj o sprawdzeniu czy monitor posiada jakies wady jak badpixele, wtedy odeslij niech przysla inna sztuke

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...