Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, po przeglądnięciu kilkudziesięciu tematów muszę założyć nowy temat, który będzie w 100% spełniał moje wymagania.

 

1) Kwota przeznaczona na zakup: do 2000zł (bez powiększenia budżetu)

2) Rozmiar matrycy: 13,3 / 15,6 najlepiej jak będzie FullHD

3) Główne zastosowanie: office, internet, multimedia (film,mało wymagające gry)

4) Miejsce użytkowania : dom, uczelnia

5) Wymagania specjalne: cichy, chłodny żeby nie grzał się jak czajnik, z dobrym akumulatorem i wykonaniem.

6) Osobiste preferencje: matowa matryca, nie potrzebuję karty graficznej ani 1000gb dysku twardego, solidnie wykonany

7) System operacyjny: bez systemu

8) Własna propozycja:  znalazłem kilka propozycji oto one:

Postanowiłem umieścić tylko dwie propozycję bo nie wiem czy idę w dobrym kierunku.

Ale od początku. Od jakiegoś czasu chodzi za mną myśl nabycia ultra-booka lub laptopa konwertowanego tzn. myślałem nad ASUS Transformer 100HA, iPad 4 mini lub iPad Air z dołączaną klawiaturą itp., jednak nie jestem pewien co do spełnienia moich oczekiwań. Z jednej strony opcja w stylu ASUS-a była by dość mobilna i lekka co w przypadku konieczności zabrania sprzętu na uczelnie jest sporym plusem, aczkolwiek "na co dzień" zostaje w tyłu pod względem wydajności (porównując do Della z powyższych linków). Dlatego też kieruję się do Was drodzy benchmarkowcy w rozwiązaniu mojego problemu.

 

Ps. wiem że wrzuciłem propozycję z błyszczącą matrycą.

 

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Ok dzięki za odpowiedź.

 

Udało mi się znaleźć tańszą wersję, tak jak chciałem bez sytemu: http://www.x-kom.pl/p/207620-notebook-laptop-156-dell-inspiron-3542-i3-4005u-8gb-500-dvd-rw.html

 

Korzystając z okazji; czy jest sens kupować do tego modelu podkładkę chłodzącą?

Bo z tego co znalazłem jego spód wygląda tak: http://www.laptopreviews.com/wp-content/uploads/2014/11/Dell-Inspiron-3542-bottom.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...