Skocz do zawartości

Atramentowe, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne do 600zł


Recommended Posts

Chcę kupić atramentowe urządzenie wielofunkcyjne w kolorze. Zastosowanie domowe, głównie do drukowania dokumentów, czasami coś w kolorze. Musi mieć wbudowane WiFi, port ethernet'owy byłby plusem; faks zbędny. Do tej pory miałem Pixma 5150, ale kradnę je dla siebie, a coś w domu musi być.

 

Zastanawiałem się nad często polecanym Brother'em DCP-J105, ale głównym problemem jest brak automatycznego drukowania dwustronnego, z którego moja matka bardzo często korzysta (co przy tej cenie jego brak mnie trochę dziwi).

 

Ewentualnie myślałem o dorzuceniu kasy do Canon Pixma MX925.

 

Koszt eksploatacji jest zdecydowanie po stronie tego Brother'a, ale automatyczny druk dwustronny jest dosyć wygodny. Nie trzeba by biegać z jednego pokoju do drugiego, żeby kartkę przewrócić.

Link to post
Share on other sites

 

Koszt eksploatacji jest zdecydowanie po stronie tego Brother'a, ale automatyczny druk dwustronny jest dosyć wygodny. Nie trzeba by biegać z jednego pokoju do drugiego, żeby kartkę przewrócić.

 

Czy ja wiem, do tego Canona są zamienniki tuszy za około 20zł, przykładowo: http://dobretonery.pl/tusz-black-canon-pgi-550bk-z-chipem-zamiennik-pgi550bk-25-ml-p-18187.html

Lubię tego brothera, ale wymieniony Canon jednak bardziej się nada, warto dołożyć trochę więcej pieniędzy, w sumie to ogromnej różnicy cenowej aż takiej nie ma.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli jesteś w stanie odpuścić sobie duplex to bierz brothera bo wychodzi bardzo tanio w eksploatacji, ale możesz rozważyć jeszcze hp deskjet ink advantage 4535 ma duplex automatyczny, wifi, dodatkowo możliwość drukowania z urządzeń mobilnych, za komplet zamienników zapłacisz ok 80 zł a samą drukarkę w sferisie dostaniesz za 350 zł

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chyba jednak zdecyduje się na tego Canon'a. Ja bym bez automatycznego druku dwustronnego przeżył, no ale z tego głównie matka korzysta więc nie będę jej zmuszał do łażenia w te i nazad. No i opcja kopiowania dokumentów bez konieczności używania skanera jest dosyć wygodna.

 

Dzięki za propozycje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...