Skocz do zawartości

Gta V lagi po formacie


Recommended Posts

Witam. Po formacie gdy zainstalowałem gta V mam spadki fps ponieważ obciążenie proceseora wynosi ok. 90% i właśnie nie wiem czym to jest spowodowanie(przed formatem to było jakieś 65%-75%). Lagi mam główne na online oraz czalami na singlu. Komputrer mam w miare spoko : i5-3470 3.6GHz/ GeForce GTX 660 2gb/ 16gb ram / ssd na system 120gb. 

Tyczy sie to głównie tej gry bo Far Cry 4 śmiga na ultra.

Link to post
Share on other sites

No co dobry jest, co ma oryginalny system do tego czy jak teraz np. 10 dostajesz klucz bez żadnych aktywatorów tylko nie masz nalepki z kluczem, i brak wsparcia przez telefon, którego i tak praktycznie nie ma. jak robisz format to zawsze trzeba zainstalować gry, programy od początku to podstawa.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Mi po formacie pomogło ponowne zainstalowanie gry, możesz spróbować.

sword88 możesz mi powiedzieć po co zadajesz takie głupie pytania ? Czy system oryginalny ? To ma być pomoc w rozwiązaniu problemu ? Głupota granic nie zna.

Człowieku nawet nie wiesz ile wspólnego może mieć jakiś piracki system z niedziałającymi programami, tak więc jedyną osobą która pisze głupoty jesteś ty.
Link to post
Share on other sites

Człowieku w tych czasach nie ma pirackiego Windows-a, klucz możesz mieć piracki dlatego jest piracki ale to ten sam system co w sklepie na półce.

Do Windows 10 i tak dostajesz klucz, instalujesz OEM i po sprawie jak się przesiadasz nawet z "pirackiej" wersji Windows 7 lub 8.1 gdzie to i tak są OEMy tylko zrobiona aktywacja aktywatorem, to dostajesz klucz od MS i nie trzeba już żadnych aktywatorów. Albo klucze VL gdzie jest patent aktywacji przez tele. Piracki nazwa się bo nie jest kupiony i nie ma licencji, a nie że jakieś programy nie działają to chyba w wersji robionej w garażu.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Też tak sądzę,że nawet "piracki" windows czyli bez klucza to to samo co kupiony tylko nielegalnie go posiadasz ale to nic innego i nic nie zmieni w działaniu gry przecież.Brak aktualizacji już coś moze zmienić,nie wiem czy na piracie nie ma możliowosci pobierania aktualizacji bo sam używam oryginału.Słowa sworda są bez sensu.Windows to windows,bez legalnego klucza inny nie bedzie,nikt go nie modyfikowal czy coś więc wytlumacz nam co dlaczego mają na nim inaczej działać czy też nie działać gry?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...