Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Jeśli mi pomożecie to zrobimy zestawienie. Można podawać gry jak i pisać ile się daje pkt na daną grę. Należy ocenić wszystkie dotychczas wystawiane. Przedział punktów to 0-10. 0 - śmieciowa, 5 - przeciętna, 10 - wyśmienita. Będę sumował punkty. Nie wiem czy jest sens dodawać Mortal Kombat, Tekken itp bo to jedno i to samo tylko inna grafika i animacja - wali się na przemian 2-4 kombinacje klawiszy. Chciałbym do nieznanych gier wstawiać linki informacyjne.

Przeczytałem regulamin i nie znalazłem zastrzeżenia. Jeśli takowe jest to proszę administratora o nie usuwanie całego wątku.

 

Moja propozycja to: Fate For Fight - sieciowy symulator walk ulicznych, gangów, trenowania postaci itp.

Ocena 9/10 - z uwagi na to, że jest jeszcze rozwijana.

Wideo prezentujące grę: Wideo

Strona gry: Gra

 

Ranking:

- Za mało gier by zrobić zestawienie - 

 

Czekam na propozycje

Link to post
Share on other sites

Dla mnie temat miał na celu przyciągnąć naszą uwagę, a gra stworzona jest pewnie przez autora tematu.

 

Ocena 9/10?

 

Dałbym 2/10 za chęci.


Założyłbyś temat po ludzku, że grę stworzyłeś, liczysz na sugestie ludzi, konstruktywną krytykę, a nie nam tutaj mydlisz oczy, że robisz zestawienie i trafiłeś na świetną amatorską produkcję...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dla mnie temat miał na celu przyciągnąć naszą uwagę, a gra stworzona jest pewnie przez autora tematu.

 

Ocena 9/10?

 

Dałbym 2/10 za chęci.

Założyłbyś temat po ludzku, że grę stworzyłeś, liczysz na sugestie ludzi, konstruktywną krytykę, a nie nam tutaj mydlisz oczy, że robisz zestawienie i trafiłeś na świetną amatorską produkcję...

1. Już raz tak zrobiłem to bana na 3 miesiące dostałem. 

2. Naprawdę szukam takich gier by:

a) pograć

b) podpatrzeć ciekawe rozwiązania

c) poczytać później co się w niej graczom podoba

3. Chciałem zobaczyć jak się wpasuje w inne tego typu tytuły

4. Zrobiłem grę w jaką sam bym grał więc dla mnie jest dobra

5. Jakbym napisał że jest moja to oceny nie byłyby bezstronne

Do zestawienia bym dorzucił 'dragon ball xenoverse' z którym się zapoznałem dziś w nocy, ale widzę że temat spalony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...