Skocz do zawartości

gtx 770 do słabego procesora


Recommended Posts

Witajcie,od jakiegoś czasu myślę o zmianie karty i być może będę miał możliwość kupna gtx 770 z pewnego źródła z roczną gwarancją. Posiadany komputer możecie znaleźć w profilu. Mam kilka pytań:

1) czy ta karta ma sens bytu z atlonem 2 x4 640? Wiem że mie wykorzystam jej pełnego potencjału, ale czy ma to jakikolwiek sens? Być może na następne wakacje zmienię cpu.

2) czy zasilacz uciągnie tą kartę od msi?

3) czy 700zł będzie uczciwą ceną dla obu stron?

Liczę na waszą pomoc.

Edytowane przez radioland
Link to post
Share on other sites

za tą cenę to nie za bardzo, na allegro po 600 zł z gwarancją są gtx770

tu taki przykład: http://allegro.pl/gigabyte-gtx-770-windforce-3x-wer-oc-gwar-rok-i6368091610.html

a pewnie znajdzie się taniej, utarguj do 630-650 zł i będzie dość opłacalny deal :)

 

A z tym zasilaczem będzie na styk, bo on ma 2 słabe linie 12V, a xfx o którym wspominał paweł ma jedną mocną linię i do tego mocniejszą nawet niż te dwie zsumowane

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

utarguj do 630-650 zł i będzie dość opłacalny dea

Zejść do tylu nie powinno być problemem.

 

Nie chcę żebyście myśleli że uczepiłem się 770, bardziej mi chodzi o konkretny egzemplarz niż model, brat zastanawia się nad sprzedażą i mógłbym od niego ją odkupić. Gdybym kupował przez allegro szukał bym tak jak piszecie 960, ale nie mam jakoś zaufania co do używanej elektroniki, a tu wiem w jakich warunkach była użytkowana.

 

Czyli z zasilaczem lepiej nie ryzykować? czym będzie się objawiało jego przeciążenie? Jakieś zabezpieczenia czy ryzyko uszkodzenia?

 

Ewentualnie mógłbym jeszcze zmienić zasilacz, ale wolałbym z tym poczekać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...