Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • mój budżet : Do 600 zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Komputronik, Media Expert, Neonet, X-kom
  • nówka czy używka :Nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza :Od 4,5 do 5 cali
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : Przeglądanie internetu, słuchanie muzyki, robienie zdjęć, dzwonienie, wysyłanie wiadomości tekstowych
  • moje najważniejsze wymagania :Chciałbym, aby w tej kwocie smartfon posiadał jak najlepszy aparat, a także chcę by bateria trzymała te kilka dni przy średnim używaniu. Wiem, że klawisze nawigacyjne w większości modeli są na ekranie, ale chciałbym, aby były pod ekranem jak w moim LG L3 II.
  • Moja propozycja to Honor 4c za ok. 590 zł.

 

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie. Czy ten Xiaomi( pewnie Chińczyk) ma nakładkę podobną do tej w których możemy zobaczyć w Huawei/Honor ?

Nie wiem czy w razie problemów nie byłoby problemów z gwarancją. Także nie wiem jak jest z płynnością tego telefonu. Jeśli ktoś posiada taki to proszę o wypowiedzenie się.

Edytowane przez EntuzjastaMobilny
Link to post
Share on other sites
Tak podobny raczej do Apple.

 

Gwarancję masz 24MC realizowaną w PL.Nie musisz wysyłać do Chin.

 

W tym sklepie

 

16GB wersja http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-3s-216gb-lte/

 

32GB wersja http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-3s-332gb-lte/

Poczytaj o tym sklepie na forum miuipolska zanim go znowu polecisz. Niezłe cyrki odwalają

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Coś jest nie tak z tą stroną? Chyba to oficjalna strona producenta w Polsce. Czytałem też o jakimś malware w tym telefonie wgranym od producenta. Wiecie coś więcej?

Nie ma żadnej oficjalnej strony producenta w Polsce, a nawet w Europie. Ta stronkę sobie ktoś założył, sprowadza telefony i sprzedaje. Nie jest oficjalna.

Wejdź na forum które wcześniej wymieniłem i poczytaj.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

MIUI nie jest specjalnie podobny do nakładki  w huawei, wersja multilang i global jest po polsku. Ale kupując Xiaomi będziesz musiał trochę pogrzebać w tym telefonie aby go dostosować pod siebie.  to nie są telefony typu kup i zapomnij.

 

Jak chcesz mieć spokój to kup Vernee Thor z 3GB RAM i czystym androidem 6 i dobrą baterią

Link to post
Share on other sites

Huawei P8 lite , robisz ubgrade do Android 6.0 i zasówa jeszcze lepiej. Mam go od grudnia 2015 i cały czas jestem pozytywnie zaskoczony działaniem. Co prawda bateria mogła by być mocniejsza. No i poprawki też wychodzą co jakiś czas usprawniające .

Link to post
Share on other sites

Może i jest gorszy co nie znaczy że jest szrot . Dobry szybki fonik z przyzwoitymi parametrami, z dobrą nakładką, nie muli , robi dobre foty, dzwonić się da itd. Ja jestem z niego zadowolony, jak i pewnie większość posiadaczy. A po upgrade do andka 6.0 jeszcze lepiej chodzi.

Link to post
Share on other sites
Ale czym jest lepszy od 3S??

P8 lite ma jedną zasadniczą przewagę dla niektórych nie do przeskoczenia, a mianowicie pełna i normalna gwarancja realizowana przez serwis w Polsce, bez obaw ze się coś zmieni tak jak to było w przypadku xiaomiforsale.

Sprzętowo to xiaomi jest lepsze i to nie podlega dyskusji poza tym jednym dużym ale, który ma kluczowy wpływ na zakup.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...