Skocz do zawartości

UE48J6300 czy cos innego?


Recommended Posts

Przymierzam sie do zakupu smart tv (kupuje w poniedzialek 1 sierpnia) i wpadl mi w oko Samsung J6300, parametry ma nawet dobre, ale martwi mnie ten problem Samsungow z kurzeniem ekranow. Wie ktos cos o tym modelu? Dobry wybor? Znajdzie sie cos lepszego do 2,5k? Tv 46-50cali. Tv w 90% do ogladania filmow. Odleglosc od TV to ok 2,5m.

Link to post
Share on other sites

Mam samsunga fakt wersja tania  1500zł dałem  bez bajerów typu smart itd>Telewizor ma 2 lata i  3 razy była wymieniana matryca

2 ray kurz Za 3 razem pojawił mi się  czerwony pionowy pasek na środku ekranu zostało mi jeszcze miesiąc gwarancji

Wcześniej miałem lcd samsung średni model za 2200zl z roku 2011 i po 2 latach pojawiły mi się białe pionowe paski

Do oglądania szmiry w tv to ok ale do gier i filmów juz odpada


Kolega też zakupił tv samsung chyba 46 cali 2 lata temu model za okolo 3000zł i ostatnio wpadam do niego na mecz 

Obraz super ale niestety kurz widać i co gorsza ma to na środku ekranu

 

Poczytaj sobie o Samsung problem kurzu w tv całe szczęście ze teraz to reklamują na początku były problemy

Edytowane przez dejv03
Link to post
Share on other sites

Ja mam lg 42LM765S. Kurz niestety jest na krawędziach ekranu. To wada wielu TV. Taką wadę mogą mieć zarówno Tv z górnej półki jaki i te tańsze modele. Droższe Tv są bardziej uszczelnione tym sam mniejsze prawdopodobieństwo wewnętrznego zabrudzenia. Nowy model też nie gwarantuje, że takiej usterki nie doświadczymy. W moim przypadku ekran jest pokryty szkłem a matryca jest tuż za nim. Gdy kurz albo coś innego np. robaczek dostaną się do środka, rozjaśniam ekran i nie wyłączam Tv przez 12 godzin. Kilka takich sesji i matryca sama wypali zabrudzenia.  

Link to post
Share on other sites

Na krawędziach to jeszcze ujdzie ale środek ekranu albo jakie plamki to ciężko przeboleć

Przy zakupie następnego tv zaopatrzę się w gwarancje dodatkową żeby przynajmniej mieć te 4 lata spokoju

Mój pierwszy LCD to był też samsung 32 cale  i chodził u mnie a pozniej u rodziców 8 lat i dobry obraz cały czas

Rozumiem że to nie czasy że kupuje się  tv na 20 lat ale bez przesady 2 lata i śmietnik

 

 

Co do tv jak masz duże pomieszczenie  i chcesz duży tv to bier 4K

Jak masz np małe albo średnie pomieszczenie to styka full hd (32-43 cale)

To jest moje zdanie

A jak bym kupował na dziś to chyba Philipsa

Edytowane przez dejv03
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...