Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam zamiar kupić nowego kompa (Głownie do gier e-sportowych). Do wydania mam ok. 1700 zł. Czy opłaca się czekać na premierę RX 460, czy kupić inną karte? Ale patrząc na ceny niereferentów najnowszych kart to będzie kosztował pewnie z 800zł XD

Link to post
Share on other sites

a ile on ma kosztować?( nie pamiętam)

jak dla mnie to nie musisz czekać bo 750 ti wystarczy w 100 %

Ja bym dołożył trochę do 950 od MSI w wersji OC większa różnica w wydajności jest a tak dużo nie trzeba dopłacić.

Link to post
Share on other sites

Mam zamiar kupić nowego kompa (Głownie do gier e-sportowych). Do wydania mam ok. 1700 zł. Czy opłaca się czekać na premierę RX 460, czy kupić inną karte? Ale patrząc na ceny niereferentów najnowszych kart to będzie kosztował pewnie z 800zł XD

A reszta kompa ?

Link to post
Share on other sites

A reszta kompa?

X4 845, X4 860K lub Pentium G4400. Wiem, wiem Penitium ma tylko 2 wątki,ale podobno można zmienić ustawienia aby gry poprawnie działały. Z X4 845 koszt koszyka to 1150 zł bez karty graficznej.

Edytowane przez Doc3nt
Link to post
Share on other sites

X4 845, X4 860K lub Pentium G4400. Wiem, wiem Penitium ma tylko 2 wątki,ale podobno można zmienić ustawienia aby gry poprawnie działały. Z X4 845 koszt koszyka to 1150 zł bez karty graficznej.

Odpuść AMD, władujesz się w starą martwą podstawkę bez możliwości modyfikacji, jak masz mało kasy a chcesz grać to płytę i procka kup używanego, i5 2400 z płytą zamkniesz się w 450zł a będzie o niebo wydajniejszy niż to co masz zamiar kupić, a co do rx 460, śmiem twierdzić że będzie słabszy niż gtx 960, najprędzej rywal dla gtx'a 950.
Link to post
Share on other sites

Z tych procków  to tylko g4400 , zawsze możesz później wymienić na np i5 . Ewentualnie kupić na razie sam komputer i używać integry , premiera rx460 juz niedługo , może inne karty potanieją i warto zaczekać ?

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...