Skocz do zawartości

Płyta główna (asrock b85 pro3) nie chce wypluć karty graficznej :/


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez SOD1337,

Recommended Posts

Witam.Mam prosty problem , nie mogę wyjąć karty graficznej (gtx970 asus strix ) z płyty głównej (asrock b85 pro3). Sama grafika jest tak wielka ze dostanie sie do przełacznika uwalniajacego (na płycie) jest bardzo trudne.Problem jest taki ze ten przełacznik po lewej stronie nawet nie drgnie gdy go dociskam/ a zdaje mi sie ze przyciskam z taką siłą ze płyta główna zaraz tego nie wytrzyma i pęknie . A moze myle sie i przełacznik jest gdzies w innym miejscu . Pierwszy raz mam doczynienia z tą płytą. Proszę o szybką pomoc , pc'et lezy z bebechami na wieszku :/ .

Link to post
Share on other sites

Tak, ten przełącznik jest po prawej stronie. To mogę potwierdzić na 100% bo mam taką samą płytę.

 

Dwa dni temu wyjmowałem z tej samej płyty również 970, ale od MSI z dwoma wentylatorami więc pewnie mniejsza niż twój Asus.

Z tym że ja nic nie wciskałem bo... sam puścił łatwo. Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że coś tam takiego jest :)

Coś lekko pstryknęło i karta wyszła, może był niedociśnięty... nie wiem.

Nie przyglądałem się, ale spróbuj tą blokadę raczej lekko ( ostrożnie ) unieść do góry niż coś tam wciskać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dzięki za potwierdzenie miejsca przełacznika . Tylko nadal nie wiem jak przesunąc ten przełacznik aby wypuścił karte/ oto jak to wygląda https://zapodaj.net/7d59c36c805b5.jpg.html mam tam około 4 mm miejsca aby manewrowac:p troche nie wiem jak sie za to zabrac....

Temat zamknięty . przełącznik wystarczyło pchnąc do dołu hahahahaha...( czasem te najprostsze rozwiazania są właściwe ) ,lekki ruch wystarczył do uwolnienia karty .

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...