Skocz do zawartości

Mysz do 200 złotych + podkładka do 50.


Recommended Posts

Mysz:
1. Budżet: Do 200 złotych.
2. Jakiej myszki obecnie używasz: X-748k
3. Jaką masz obecnie podkładkę: A4 Tech XGame X7-500 MP
4. Z jakich wartości DPI korzystasz: 920
5. Ile cm przejeżdżasz myszką by wykonać pełen obrót: Około 7 cm, nigdy dotąd jednak nie mierzyłem tej wartości, bo nie zwracałem na to uwagi, zatem ten wynik może być niemiarodajny. Na chwilę obecną 90 % czasu moich gier zajmują tytuły MOBA.
6. W co grasz (gatunki, oraz konkretne tytuły): Hack n' slash, MOBA, MMORPG/RPG, Strategie (generalizując: wszystko, prócz FPS-ów) -  League of Legends, Smite, Diablo, Gothic, Dungeon Siege II, Guild Wars 2, Heroes of Might and Magic, Assasin's Creed.

7. Ilu przycisków używasz w myszce: Pięciu, Dwa po boku, lewy, środkowy (rolka), oraz prawy.

8. Chwyt: Claw Grip
9. Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
10. Wielkość dłoni: 13 cm
11. Dlaczego chcesz zmienić mysz: Gryzoń ma już kilka lat i zwyczajnie "nie klika już dobrze", coraz częściej zdarza się, że muszę kilkukrotnie naciskać lewy przycisk myszy, lub go bardzo mocno dociskać, by w ogóle coś kliknąć, co prowadzi do dość sporego dyskomfortu.

Co do podkładki:
1. chciałbym by była materiałowa,
2. w rozmiarze rzędu 30cm x 40cm (mid sens)
3. jak w tytule: do 50 złotych.

Zastanawiałem się nad zakupem Razer Deathadder'a 2013, ale póki co to tylko jedna z propozycji na które jestem otwarty. Szukam myszek w podobnym rozmiarze i kształcie co w/w przykład. Nie mam żadnych specjalnych wymagań, nie zależy mi na bajeranckich kolorkach (choć jeśli będą, to nie będą mi przeszkadzać). Sprawa wygląda identycznie jeśli chodzi o klawisze boczne, nie musi ich być nie wiadomo ile, z góry dzięki za rzetelne odpowiedzi. :)

 

Edytowane przez shisei
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...