Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Do firmy potrzebuję 20 telefonów, każdy musi mieć dual sim i androida. Telefony będą wykorzystywane tylko do smsowania i dzwonienia + ewentualnie 1-2 apki w tle.

 

Problem mam następujący - nie chce wydać za dużo, nie chce się też wkopać w szajs który będzie jeździł co chwile na gwarancję.

 

Budżet - do 600zł per telefon, oczywiście interesuje mnie jak najniższa cena za sztukę przy odpowiedniej jakości.

 

1. Czy pakować się w tanie smartfony jak myphone, doodge itp? Czy brać coś markowego jak huawei, alcatel?

 

2. Czy 512mb ramu to wystarczająco na telefon z androidem gdzie będą działały max 1-2 apki?

 

Wiem że za 600zł już można dostać solidne, budzetowe telefony z dual sim, ale czy warto tyle płacić jak za ~300zł można dostać już coś w miarę markowego?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

512Mb + android było dobre 3-4 lata temu, teraz przy nowszej wersji androida będzie cięło , jeżeli ma to być prosty telefon i działać dobrze brał bym wp, w innym wypadku szukał chińskich odpowiedników od xiaomi/ hw. Nie warto brać w tym segmencie nowych telefonow od renomowanych producentów

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

W ile ramu celować w takim razie? 1gb wystarczy?

1 GB to też za mało, teraz 2 GB to standard.

Zobacz P8 Lite, można kupić z przedłużenia umowy za ok 600, ale nie wiem czy Tobie chciałoby się bawić w takie coś, a zwłaszcza 20 razy 

 

A może bierzesz na firmę i potem będziesz mógł odprowadzić podatek?

Link to post
Share on other sites

Najprostsze rozwiązanie przeważnie jest najlepsze

Udaj się do orange/plus/play i powiedz że potrzebujesz 20 fonów na dobrym abonamencie

Zbierz oferty a potem idź drugi raz i mów że inni dają mniej

Tym sposobem wytargujesz idealną ofertę i zaoszczędzisz sporo kasy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...