Skocz do zawartości

gtx 970 me uszkodzona ?


Recommended Posts

Witam,sprawdzalem możliwości oc karty podkeciłem pamięci o 470 i gpu o 220 i było ok podbiłem dalej pamięci na 500 gpu na 230 i poszedłem na fajkę ... przychodzę a komp wyłączony . Odpalam i brak obrazu... po kilkikrotnych próbach właczył się łaskawie podczas idla czyli pulpit ok. odpaliłem gta wyłacza się, odpaliłem benchmarka obraz robi się niebieski ... http://images77.fotosik.pl/753/a6e32f74c53fccf5.jpgUznają mi ją gwarancje jak ją odeśli i takty przywróciłem na standard? 

Link to post
Share on other sites

Tak jak wyżej wyciągnij kartę  ze slotu ,reset  cmos płyty głównej wywal sterowniki Nvidia program do podkręcania na czystko.

Karta do sprawdzenia w innym kompie.

Dziwne normalnie wywala sterownik nvidia przestał działać jak ma za dużo

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dokładnie zwykle jak sie z oc przesadzi to syerownik wyrzuca. Sprawdz kabel, zlacza i sam monitor. Nie wiek czy glowkuje w dobra strone ale moze zasilacz cos nie halo jest. Nie zasila karty na 100% i karta tak wyswietla obraz nie dzialajac na pelnym zasilaniu ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

no tak wyswietla tyle ze mówie  przed oc nie było tego po oc komp się wyłaczył i taki obraz wyskakuje w obciązeniu . na radku 6870 jest normalny obraz bo sprawdzałem a ten radek pobiera podobnie prądu co ten gtx 


sprawdzane na 3 kompach na wszystkich trzech działa idealnie  ale u mnie nie ... jakieś sugestie? ps: dziwne że radosław działa bez problemu 

Link to post
Share on other sites

Tak jak wyżej wyciągnij kartę  ze slotu ,reset  cmos płyty głównej wywal sterowniki Nvidia program do podkręcania na czystko.

Karta do sprawdzenia w innym kompie.

Dziwne normalnie wywala sterownik nvidia przestał działać jak ma za dużo

 

 

Nie spotkałem się jeszcze aby nie udane oc gpu wymagało resetu biosu mobasa, możesz mnie oświecić w jakim celu taki zabieg  :co:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

strzelam że gniazdo pcie dziwnie trafione po oc tylko "HOW" działa radek?!  :o


temat do zamknięcia,płyta głowna uległa uszkodzeniu , kupiłem identyczną płytę na olx i śmiga karta jak należy. Dzięki wszystkim za wypowiedź. punkty reputacji idą dla każdego. Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Nie spotkałem się jeszcze aby nie udane oc gpu wymagało resetu biosu mobasa, możesz mnie oświecić w jakim celu taki zabieg  :co:

Co a to tak dużo roboty .Np ostatnio spotkałem się zę  karta (nvidia) dopiero zaczynała  sie kręcić przy temperaturach 80 stopni nic nie dawało ręczna obrotach w programach.Płyta główna była w tym czasie zmieniana dopiero po reset cmos było ok.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...