Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie.


Mam problem z słuchawkami A4Tech Bloody G501, mianowicie w oprogramowaniu Bloody ToneMaker nie są widoczne, przez co nie mogę ich tam konfigurować. Podstawowe funckje pilota takie jak podgłoszanie/ściszanie czy włącz/wyłącz mikrofon działają, lecz nie działa zmiana trybów ani profili. Pilot świeci, choć nie świeci normalnym mocnym światłem, lecz przyciemnionym. W oprogramowaniu nie wyświetla się Headset ID.


Poniżej zamieszczam linki do zrzutu ekranu z aplikacji oraz zdjęcie pilota:


https://1drv.ms/i/s!AtQIrtE49Nk7ircpoaW06DId82rxTg


https://1drv.ms/u/s!AtQIrtE49Nk7ircsO7KCJqAJQTUh6w


Link to post
Share on other sites

Tak sie konczy kupowanie jakis cudactw zamiast normalnych sluchawek. Pisz do suportu Odinstaluj stery Wywal wszystko z rejestrow Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

Swego czasu postawiłem od nowa system, gdy to się stało więc wszystko zostało wywalone i nic.

Link to post
Share on other sites

Też posiadam te słuchawki zrób tak , usuń tone maker (odłączone słuchawki mają być) , gdy to zrobisz podłącz słuchawki pokaże się istalowanie oprogramowania chyba  że było to wcześniej a właśnie powiodło się instalowanie oprogramowania czy nie  ? , jeśli tak to pobierz zainstaluj program i powinno wszystko elegancko działać powiedz mi kupiłeś nowe czy używane ?

Link to post
Share on other sites

Też posiadam te słuchawki zrób tak , usuń tone maker (odłączone słuchawki mają być) , gdy to zrobisz podłącz słuchawki pokaże się istalowanie oprogramowania chyba  że było to wcześniej a właśnie powiodło się instalowanie oprogramowania czy nie  ? , jeśli tak to pobierz zainstaluj program i powinno wszystko elegancko działać powiedz mi kupiłeś nowe czy używane ?

Instalacja odbywa się bez najmniejszych problemów, kupiłem nówki o ile dobrze pamietam z electric-midas. Zabwane jest to, że on kiedyś normalnie działały,po prostu pewnego pięknego dnia postanowiły sobie przestać być widoczne w ToneMakerze.

ciężko tu cokolwiek zaradzić. Spróbuj może napisać do supportu albo oddać w sklepie i poprosić o inne słuchawki, niekoniecznie te same. Podłączysz pod jacka i zagra od razu bezproblemowo.

Ona grają bezproblemowo, kwestia tylko taka, że nie można nimi zarządzać w oprogramowaniu dołączonym przez Bloody. Support delikatnie mówiąc mnie olewa.

Link to post
Share on other sites

Pierwsza podstawowa sprawa w Windowsie urządzenie USB instaluje się od nowa niezależnie dla każdego portu USB. Zmień port zainstaluj i zobacz czy pomoże. Z punktu widzenia Windowsa będzie to inna para słuchawek gdy zostanie podpięta do innego gniazda. A od czasu do czasu zdarzają się urządzenia usb kompatybilne inaczej. Ja kiedyś kupiłem myszkę modecoma na usb i nawet nie zaświeciła po podłączeniu a w sklepie facet przy mnie potem podpinał tą myszkę i normalnie ja wykryło. Czasami cuda wianki się zdarzają.

P.S. generalnie rzecz ujmując to nie jest problem słuchawek tylko sterowników/sprzętu usb wiec trochę zły dział wybrałeś do szukania pomocy ze sprzętem słuchawko-podobnym ;)

Link to post
Share on other sites

Pierwsza podstawowa sprawa w Windowsie urządzenie USB instaluje się od nowa niezależnie dla każdego portu USB. Zmień port zainstaluj i zobacz czy pomoże. Z punktu widzenia Windowsa będzie to inna para słuchawek gdy zostanie podpięta do innego gniazda. A od czasu do czasu zdarzają się urządzenia usb kompatybilne inaczej. Ja kiedyś kupiłem myszkę modecoma na usb i nawet nie zaświeciła po podłączeniu a w sklepie facet przy mnie potem podpinał tą myszkę i normalnie ja wykryło. Czasami cuda wianki się zdarzają.

P.S. generalnie rzecz ujmując to nie jest problem słuchawek tylko sterowników/sprzętu usb wiec trochę zły dział wybrałeś do szukania pomocy ze sprzętem słuchawko-podobnym ;)

Zmiana portu USB niczego nie zmienia, próbowałem już kiedyś na każdym innym porcie. A ja mimo wszystko uważam, że to jest problem słuchawek, być może spróbuję rozebrać pilocik i sprawdzić czy aby na pewno wszystko w nim jest w porządku, ponieważ tak jak napisałem na początku świeci on z niepoprawną mocą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...