Skocz do zawartości

Serwisy produentów MSI, Gigabyte, Asus


Recommended Posts

Siemka!

Jak wiecie lub nie wiecie ostatnio po wyjcu z gier lub podczas grania i włączenia pauzy leciał mi Blue i restart i blue. Po podmianie płyty okazało się że jest wszystko OK.

Więc wysłałem swoją do hurtowni a ona do MS, trzymali 2 tygodnie i w opisie usterki że brak usterki. Myślę sobie spoko czyżby woja z MSI się szykowała, ale wracam do domu montuje wszystko zapodaje Wieśka 3 do testów odpaliłem grę i poszedłem załatwiać sprawy przychodzę wszystko ok wyłączam grę wszystko OK. Robię format partycji z grami bo system wcześniej świeży stawiałem bo myślałem że to sys. A gry nie każde sie chciały odpalić, więc format i stawianie gier od nowa. Zainstalowałem metro 2033 RX grałem z 30 minut i bez lipy, w nocy zapodałem pobieranie BG4 z origina i bez lipy wcześniej kończyło się restartem nawet zostawionego kompa w pulpicie.
Przechodząc do setna czyli płyta musiała zostać naprawiona bo s/n zgadza się z wysyłaną.
Czy serwis jak ma za dużo napraw to ma jakieś kary?

Ponieważ kiedyś tak miałem z asusem oraz gigabyte, martwe na amen wysłane serwis mówi że sprawne i nagle okazuje się że działają w 100%. po powrocie a były martwe na 100%.

Link to post
Share on other sites

Sterowniki go grafiki różne brałem, na stokowe zegary zjechałem i puściłem system od nowa i nic samo z siebie zaczęło fiksować nic w kompie nie ruszałem jak i w systemie.. A po przełożeniu płyty głównej tego samego dnia, i  nie było lipy wszystko działało. Więc co czarny mary lub czar przez moją dziewczynę rzucony żebym tyle nie siedział przed kompem :D

Link to post
Share on other sites

Ja kiedyś w starej firmie słyszałem od serwisanta LG że jak mają dużo napraw to są kary dla serwisu a nawet pod wykonawca ma wtedy serwis zabierany. Bo jak płyta nie działała do końca sprawnie a teraz działa to musieli coś robić.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...