Skocz do zawartości

Pokemon GO


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kamil_18_19,

Recommended Posts

I jak macie juz wszystkie ? Jeszcze pare dni temu smialem sie z tej calej mani pokemonow ktora robi z ludzi zombie. Do puki nie przyszedl do mnie dobry znajomy i wyciagna telefon by sprawdzic czy przypadkiem w poblizu mojego osiedla nie ma jakis pokemonow... Wysmialem go, a po pol godziny razem chodzilismy po pobliskim boisku i lapalismy Pigiota.

Link to post
Share on other sites

Ponoc wiele opcji w grze jeszcze brakuje slyszalem ze ma byc mozliwosc wymiany sie zlapanymi Pokemonami, sam fakt ze nie ma officjalnej wersji w Europie tez pewnie wiaze sie z jakimis brakami.

 

Ciekawi mnie jak wyglada sprawa z Pokemon Gym, potrzebny 5 level nie wiele brakuje ale na chwile obecna do biura nie chca mi zadne przyjsc bede musial sam po pracy cos zlapac... Dzisiaj nawet stojac w korku udalo mi sie dorwac Jinxa :)


Napisze jeszcze tak szybko pare porad dla nowych ktore sam wyczytalem (wybaczcie brak polskich znakow)

 

-Pokeballe mozna zdobywac z Poke Stop

 

- Lapiac pokemona pojawia sie na nim kolko w zaleznosci od trudnosci zlapania pokemona jest ono Zielone, Zolte, Pomaranczowe lub czerwone... Wiadomo zielone latwe, Czerwone trudne

 

-Najlepiej lapac gdy kolko jest jak najmniejsze dostajemy wiecec XP (za podkrecenie pokeballa tez sa punkty)

 

-Warto lapac pokemony ktore juz posiadamy chocby po to by wyslac je do profecora (funkcja Transfer) za co dostajemy cukierki.

 

-Cukierki sa potrzebne by ewoluowac naszego pokemona

 

-Star Dust i Cukierki potrzebne sa do ulepszenia pokemona

 

-Pikachu by go zlapac na samym poczatku gry gdy dostajemy wybor 3 podstawowych pokemonow (Squirl, Bulbazaur, Chalmander) musimy fizycznie od nich odejsc/ oddalic sie az telefon zawibruje. Powtarzamy tak 4 razy az ukarze sie nam zolty stwor.

 

-Liczba pokemonow w grze to 151

 

-Szukanie pokemonow... to do konca nie jest jeszcze nigdzie potwierdzony lecz w zakladce ukazujacej nam jakie pokemony mozemy spotkac w poblizu obok kazdego pokemona pojawia nam sie liczba malych stopek. 3 stopki pokemon bedzie oddalony w obrebie metra od nas. 2 stopki zmniejszaja ten obreb do 'gdzies kolo nas' a jedna stopka oznacza ze praktycznie stoimy na tym pokemonie.

 

-Mamy do dyspozycji Incense ktory zwabia pokemony do nas, mozna go uzywac jesli nie planujemy sie ruszac z miejsca i pokemony samy do nas przyjda, lecz najefektywniej jest uzyc go wlasnie gdy chodzimy i szukamy pokemonow.

 

-Z Poke Stop mozna rowniez zdobyc jajka ktory nalezy umiescic w inkubatorze, po tym wyswietli nam sie dystans ktory musimy przebyc za nim jajko sie wykluje. Dostaniemy losowego stwora

 

-Dostajemy jeden inkubator ktory mozna uzywac dowoli lecz mozna posiadac wiecej wykupujac je w sklepie ( co pozwala na 'wykluwaniu' wiecej niz jednego jajka na raz)

 

-Ze sklepu mozna nabyc Lucky Eggs ktore zwiekszaja ilsc XP przez chyba 30 minut

 

-Po zdobyciu 5-go poziomu dochodzimy do frakcji, jednej z 3ch

 

-Poke Gym, takie jakby Bazy/Areny ktore mozemy przejmowac. Biala baz oznacza ze nie jest jeszcze przejeta. Po przejeciu bazy mozna zostawiac w niej swoje pokemony utrzymujac baze przez 21 godzin dostaniemy Poke Coins za ktore mozemy nabyc rzeczy w sklepie, trenujac w bazie ktora nalezy do naszej frakcji/druzyny owa zdobywa Prestige Points im wiecej takich punktow tym wiecej pokemonow mozna umiescic w bazie do jej pilnowania. Walczac lub trenujac w bazie nasz pokemon zdobywa ulepszenia a my XP nie zaleznie od wygranej czy przegranej.

 

-Zalecane jest nie zostawiac w bazie najsilniejszego pokemona w razie napotkania na inna, lecz lepiej jest inwestowac i umacniac jedna niz zbierac wile slabszych

 

Wybaczcie jesli cos przekrecilem mowie glownie z tego co do tej pory zdolalem sam doswiadczyc grajac, oraz co udalo mi sie przeczytac od innych. Nie jest zapalencem pokemonow wiec mozliwe ze cos sie nie zgadza. Wiem wszystko brzmi smiesznie ale ostrzegam zaraza. 

 

Jak macie jeszcze jakies ciekawostki piszcie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Sama apka w dobrej idei została srworzona, miała wyciągnąć ludzi, dzieci z domu, gdzie mamy falę otyłych, natomiast do jakich incydentów z jej udziałem dochodzi to już inna kwestia, ja sam uważam że jak szybko zyskała popularność, tak szybko ją straci.

P.s. szkoda że czlowiek nie zainwestował w akcje nintendo, zarobiłby.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli czytałeś albo wiesz,co to jest uzależnienie,to myślę,że mnie rozumiesz. Jeżeli człowiek wychodzi na spacer (bieganie itp) z pełną świadomością tego co robi,to świadczy o poziomie jego rozwoju,umiejętności logicznego myślenia. Jeżeli natomiast podniesie dupsko z fotela,w celu odszukania pokemona,to niestety wygląda i działa jak małpa, szukająca banana. Jak najbardziej,normalnym jest,jeśli ktoś próbuje to zrobić raz czy dwa tak po prostu z ciekawości.Zobaczy i oleje...:)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

W 100% się z Tobą zgadzam, choć sam się przyznam bez bicia że biegam z Endo, po pierwsze mam większą motywację a po drugie lubię rywalizację, podejrzewam że bez tej apki średnio by mi się chciało, fakt faktem coraz więcej zombie z głowami w telefonie na ulicach :D aż wczoraj browara w samochodzie rozwaliłem bo mi wyszła dziewczyna na drogę nawet nie patrząc się w lewo.

Link to post
Share on other sites

Poprostu temat odnosnie gry w ktora nie grasz wiec nie rozumiem co wniesiesz do tego czym sie podzielisz tym ze w nia nie grasz ? Jest sporo innych tematow o grach i jakos sie nie widuje by ludzie pisali ze ich ta gra nie interesuje.

 

Twoj komentarz jest po prostu zbedny i tyle nie musisz nikogo chwalic a tym bardziej nie potrzebuje bys sie przylaczal.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

dopracują tę grę lepiej

 

Na chwile obecna jest dosyc uciazliwa, sporo problemow z polaczeniem sie do serwera, i wiele bugow w grze. Szuje sie duzy update miejmy nadzieje ze to naprawi. Jest juz gosc ktory osiagna maksymalny 40lvl i mowie ze pozniej juz nic nie ma co troche zniechecilo mnie do gry. 

Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Ale osiągnij najpierw 40 poziom to pogadamy. Każdy kolejny poziom to 25% CAŁEGO expa jaki posiadasz, a więc:

Posiadasz x lvl i 1.000.000 zdobytego doświadczenia.

Na nastepny poziom potrzebujesz 250.000 doświadczenia, a na kolejny 312.500  itd.

 

Aktualnie jestem na 28 poziomie i posiadam 1.441.925 doświadczenia, a wbicie 29 poziomu to 300.000 expa.

 

Mój pokedex i najlepsze poksy:

 

 

http://i.imgur.com/RDrj73y.jpg

http://i.imgur.com/XqxWDLo.jpg

 

 

 

I dwa gymy, które trzymam i odbijam jak ktoś przejmuje w okolicy:

 

 

 

http://i.imgur.com/qtilfOA.jpghttp://i.imgur.com/k3Gn1Nu.jpghttp://i.imgur.com/zgDkMk0.jpghttp://i.imgur.com/08tT0Bl.jpg

 

 

 

 

 

Jak byłem mały to posiadałem masę kart pokemon i jak widać hype train mnie poniósł i tak oto stałem się trenerem :x

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...