Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Z racji wejścia gry Evolve na model płatności F2P postanowiłem spróbować swoich sił w starciach łowców z potworem. Zainstalowałem grę i rozpocząłem partie ze znajomymi. Zdumiony frajdą jaką sprawia mi ta gra postanowiłem następnego dnia pograć trochę samemu.

 

I w tym momencie zaczęły się problemy. Gdy próbowałem uruchomić grę przez Steam przez około 10 sekund pokazywało mi uruchomiona, jednak po upływie tego czasu gra samoistnie się wyłączała. Po kilku próbach w których to reinstalowałem Steam oraz sprawdziłem wszystkie sterowniki, stwierdziłem że najlepszym sposobem będzie zainstalowanie gry jeszcze raz. 

 

Następnego dnia w wolnym czasie przetestowałem działanie gry. Stan był taki sam jak podczas pierwszych gier. Zadowolony z naprawionego błędu poszedłem spać. Niestety gdy znalazłem czas na kolejną partie, wystąpiły nieoczekiwane problemy/błędy. 

 

Tym razem jedynym śladem uruchomionej gry był proces w Menadżerze zadań Windows. Jednak gdy próbowałem zakończyć proces komputer zaczął się wieszać doprowadzając do zamknięcia się menadżera. Po ponownym uruchomieniu komputera gra zaczęły nieoczekiwanie działać, do czasu aż rozpocząłem rozgrywkę w której to zastały mnie tylko dźwięki z gry i czarny ekran.

 

Zirytowany postanowiłem zasięgnąć waszej rady. 

 

Specyfikacja mojego komputera:

Procesor: Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz 3.00 GHz

Zainstalowana pamięć (RAM): 4,00 GB

Typ systemu: 64 bitowy

Karta graficzna: GeForce GT 630

 

Wymaganie Evolve Stage 2:

  • MINIMALNE:
    • System operacyjny: Windows 7 64-bit 
    • Procesor: Core 2 Duo E6600 / Athlon 64 X2 6400 
    • Pamięć: 4 GB RAM 
    • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5770 
    • DirectX: Wersja 11 
    • Miejsce na dysku: 50 GB dostępnej przestrzeni 
    • Karta dźwiękowa: DirectX Compliant Sound card

 

A i jeszcze zapomniałem wspomnieć o tym że sprawdziłem spójność plików gry.

Edytowane przez Kupciol
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...